• تاریخ انتشار: 13 دی 1396 - 13:36
  • سرویس: شهر تهران
درگیری زن جوان با راننده شیطان صفت در شب تاریک تهران

درگیری زن جوان با راننده شیطان صفت در شب تاریک تهران

پلیس با حضور به موقع توانست مردی شیطان صفت را قبل از عملی کردن نقشه شومش، دستگیر کند.


به گزارش پانا شهر تهران،ساعت ۰۱:۳۰ بامداد هفدهم آذر عوامل گشت آشکار پلیس Police آگاهی در حین گشت زنی در محدوده اتابک به یک دستگاه خودرو پراید که به صورت مشکوک در داخل کوچه‌ای خلوت و تاریک پارک بود مشکوک شدند. در بررسی بیشتر مشخص شد که خودرو دارای سابقه سرقت Stealing بود و دستور دستگیری سرنشینان آن در سیستم جامع پلیس ثبت شده است.

 
راننده خودروی پراید با مشاهده گشت پلیس آگاهی اقدام به روشن کردن پراید و فرار Escape از محل می‌کند. در زمان تعقیب و گریز، مأموران گشت متوجه حضور خانمی در قسمت سرنشین صندلی جلوی پراید شدند که با راننده درگیر شده است؛ نهایتا خودرو پراید از مسیر اصلی منحرف شده و با جدول کنار خیابان برخورد کرده و دچار ترکیدگی لاستیک می‌شود و راننده آن دستگیر می‌شود.
با دستگیری راننده پراید به نام علیرضا ۴۲ ساله و در بررسی سوابق وی مشخص شد که او از مجرمان سابقه داری است که بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف مرتبط با آزار و اذیت جنسی، آتش سوزی عمدی و سرقت اماکن در تهران، ورامین و استان اصفهان دستگیر و روانه زندان Prison شده و در حال حاضر نیز تحت تعقیب دستگاه قضایی قرار دارد.
خانم جوانی که در زمان دستگیری متهم در داخل خودرو پراید حضور داشت و با متهم درگیر شده بود، پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت ۲۲ در حالی که هوا بارانی بود از محل کارم در افسریه به قصد رفتن به خانه خارج شده و به عنوان مسافر سوار یک خودرو پراید شدم. زمانی که در نزدیکی محل سکونت به راننده اعلام کردم که کمی جلوتر پیاده خواهم شد، ناگهان راننده خودرو را متوقف و به سرعت به عقب ماشین آمد؛ به من حمله ور شد و با دست، دهان و گلویم را گرفت.
وی گفت: راننده به زور مرا به صندلی جلو برد و درهای ماشین را قفل کرد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد؛ در همین زمان بود که این شخص متوجه چراغ گردان ماشین پلیس شد که بلافاصله ماشین را روشن کرده و شروع به حرکت کرد. نهایتا پس از طی مسافت کوتاهی و در حالی که ماشین پلیس به دنبال ما آمده بود، با این شخص درگیر شده و موفق شدم تا خودرو را از مسیر اصلی اش خارج و در ادامه مأموران نیز اقدام به دستگیری راننده پراید کردند.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha