امروز: یکشنبه 7 آذر 1400 - 15:25 تبلیغات

مذاکرات برجام عصر فردا برگزار می‌شود

تهران (پانا) - سرپرست نمایندگی ایران از دیدارهای دو جانبه و چند جانبه هیات ایران با نماینده اتحادیه اروپا و دیگر کشورهای عضو گروه ۱+۴ قبل از برگزاری کمیسیون مشترک برجام خبر داد.

توضیحات قالیباف درباره رتبه‌بندی معلمان

تهران (پانا) - رئیس مجلس با اشاره به اتفاق نظر مجلس و دولت درباره رتبه‌بندی فرهنگیان گفت معلمان باید بدانند که این قانون هر زمان به تصویب برسد از ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ شامل حال آن‌ها خواهد شد.

باید در مقابل داعش ایستادگی کنیم

ایران از تشکیل دولت فراگیر در افغانستان حمایت می‌کند/ حضور حدود ۴ میلیون مهاجر افغانستانی در ایران را ثمره ظلم آمریکایی‌ها به مردم مظلوم افغانستان می‌دانیم

اعتراض یک نماینده به اکران فیلم سینمایی «شهر گربه‌ها»

تهران (پانا) - نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با اشاره به اینکه مجوز اکران به فیلم‌هایی مانند شهر گربه‌ها، مخالف موازین نظام دینی است، اظهار داشت وزیر تحت فشارهای وارده مقاومت کند و اکران این فیلم را به خاطر صیانت از خون شهدا تعطیل کند.

قدردانی معاون رئیس‌جمهوری از رای اعتماد نمایندگان به «یوسف نوری»

تهران (پانا) - معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری در نامه‌ای به نمایندگان مجلس با قدردانی از رأی اعتماد آنان به یوسف نوری وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، ابراز امیدواری کرد که با همت وی و حمایت دولت و مجلس، زمینه تحول در نظام تعلیم و تربیت و ارتقای جایگاه معلمان فراهم شود.

طالبان: ما وعده «رزق» ندادیم

مردم برای مقابله با قحطی «دعا بخوانند» / بحران اقتصادی میراث دولت «فاسد» گذشته است/ مشکلات اقتصادی و بیکاری از دولت قبلیِ تحت حمایت آمریکا آغاز شده است

«یوسف نوری» وزیر آموزش و پرورش شد

تهران (پانا) - نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، با 194 رای موافق، به یوسف نوری برای تصدی وزارت آموزش و پرورش اعتماد کردند.

همه عناوین سیاسی