امروز: سه شنبه 3 خرداد 1401 - 01:34 تبلیغات

کمک کنید تا سازمان دانش‌آموزی، پیشتاز بازآرایی فرهنگی کشور باشد

گلستان (پانا) - قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش‌آموزی کشور خطاب به مربیان پیشتاز سازمان دانش‌آموزی عنوان کرد کمک کنید تا سازمان دانش‌آموزی با همین عنوان پیشتاز، پیشتاز بازآرایی فرهنگی کشور باشد.

گردو غبار، مدارس ۹ استان را تعطیل کرد

تهران (پانا) - با توجه به ورود گرد و غبار به کشور کارگروه‌های اضطرار آلودگی هوا در استان‌ها جلسه فوری برگزار کرده و در خصوص تعطیلی مدارس و ادارات تصمیم‌گیری کردند.

شعار امر به معروف و نهی از منکر، برپایی نماز جماعت در مدارس است

تهران (پانا) - وزیر آموزش‌ و پرورش در جلسه شورای امربه‌معروف و نهی از منکر وزارت آموزش‌وپرورش گفت‌ مدرسه یکی از مراکز اصلی تربیت اسلامی است و دانش‌آموزان را می‌توانیم با الگوسازی اسلامی به صورت مناسب آشنا کنیم.

خانواده‌ها ابزارهای مناسب برای حمایت از کودکان در فضای مجازی ندارند

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سومین نشست کارگروه کمیته راهبری سند صیانت از کودک و نوجوان در فضای مجازی اظهار کرد، خانواده‌ها ابزارهای مناسبی برای حمایت از کودکان در فضای مجازی ندارند.

اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان درباره دانشجومعلمان پردیس نسیبه تهران

تهران (پانا) - با اعلام گزارش مسمومیت غذایی 49 دانشجومعلمان از سوی مدیریت پردیس نسیبه تهران به سامانه ۱۱۵ مرکز اورژانس تهران، هفت دستگاه آمبولانس و دو اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند و بر اساس اعلام این مرکز 39 نفر به مراکز درمانی حضرت رسول و امام خمینی (ره) اعزام و 10 نفر نیز در محل حادثه درمان شدند.

روح امر به معروف و نهی از منکر باید بر جامعه حاکم شود

تهران (پانا) - رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر کشور در جلسه شورای امربه‌معروف و نهی از منکر وزارت آموزش‌وپرورش بر ضرورت حاکم شدن روح امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه تأکید کرد و اعلام کرد، نماز پرچم دین است و ولایت عمود دین است و قدرت اسلام بر محور ولایت است.

همه عناوین آموزش و پرورش