امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 11:21 تبلیغات

آموزش‌های مهارتی چگونه توسعه می‌یابند؟

گام نخست برای کاهش نرخ بیکاری و تقویت تولید داخلی توسعه آموزش‌های مهارتی است/با ایجاد مشوق،‌ مشارکت بنگاه‌های اقتصادی در فرایندهای آموزش‌های فنی و حرفه ای و کاردانش جدی‌تر می‌شود

اولویت‌های اعلامی وزیر آموزش‌و پرورش مبنای برنامه‌ریزی سال 1400 آموزش‌وپرورش استثنایی

تهران (پانا) - رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی در دومین نشست شورای معاونین سازمان در سال 1400 گفت شش اولویت اعلامی وزیر آموزش‌و پرورش، مبنای برنامه‌ریزی سال 1400 آموزش‌وپرورش استثنایی خواهد بود.

توزیع عادلانه اطلاعات و روشنگری افکارعمومی از مأموریت‌های روابط عمومی است

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت نمادهای توسعه علمی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی یک جامعه، در گرو ساز و کارهایی همچون توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مخاطب مداری و احترام به حقوق انسان‌ها، به منظور افزایش سطح مشارکت‌های مردمی، است که مأموریت انجام آن به عهده روابط عمومی است.

اهدای 90 هزار تبلت در قالب پویش «اولیای خردمند، فرزندان هوشمند»

تهران (پانا) -  معاون و جانشین وزیر در طرح هدایت در اولین نشست شورای راهبری طرح هدایت در سال 1400 از تهیه و اهدای 90 هزار تبلت و وسایل هوشمند ارتباطی به دانش‌آموزان محروم با استفاده از ظرفیت بیش از 100 هزار انجمن اولیاومربیان مدارس در قالب پویش اولیای خردمند، فرزندان هوشمند خبر داد.

حاجی میرزایی: فرهنگیان در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش، بابیان‌اینکه بازگشایی مدارس برای ارائه خدمات آموزش حضوری در مهرماه منوط به واکسیناسیون فرهنگیان و دانش‌آموزان است تاکید کرد که این وزارتخانه متقاضی اولویت فرهنگیان برای دریافت واکسن کرونا است.

توسعه آموزش‌های فنی، حرفه‌ای و کاردانش در دستور کار شوراهای آموزش‌وپرورش قرار گیرد

تهران (پانا) - وزیر آموزش‌وپرورش در آستانه هفته مشاغل، در نامه‌ای  به وزیر کشور اظهار کرد با توجه به فرارسیدن فصل برنامه‌ریزی توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش و در آستانه هفته معرفی مشاغل، توسعه آموزش‌های فنی، حرفه‌ای و کاردانش از سوی شوراها و سازمان‌های وابسته، در دستور کار استانداران قرار گیرد.

همه عناوین آموزش و پرورش