امروز: جمعه 4 اسفند 1396 - 00:01

همزمان با هفته کتاب صورت گرفت؛

گلریزان فرهنگی، با اهداء بیش از 3 هزار جلد کتاب توسط کارکنان زنجان

11/14/2017 3:00:00 PM
توزیع بیش از 23 هزار کتاب درسی در مدارس مناطق محروم همدان توسط بنیاد علوی

کارکنان اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان،همزمان با هفته کتاب و در یک حرکت فرهنگی،بیش از3هزارجلد کتاب با عناوین مختلف،برای استفاده در مدارس نواحی ومناطق 14گانه آموزشی استان هدیه کردند.

به گزارش پانا، کارکنان اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان،همزمان با هفته کتاب و در یک حرکت فرهنگی،بیش از3هزارجلد کتاب با عناوین مختلف،برای استفاده در مدارس نواحی ومناطق 14گانه آموزشی استان هدیه کردند.
 
محمود عباسی در این مراسم گفت:مقوله ی کتاب و کتاب خوانی در مدارس اولویت اول آموزش وپرورش است.
 
وی تصریح نمود:با توجه به این موضوع در اولین روز از بیست وپنجمین هفته کتاب و کتابخوانی،کارکنان اداره کل آموزش وپرورش استان در یک حرکت بدیع و نو 3هزار جلد کتاب با عناوین مختلف،به 14 منطقه آموزشی استان اهدا کردند.
 
درادامه،معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش استان،ازسایردستگاه های فرهنگی خواست همکاری لازم را برای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و ترویج دانایی با آموزش و پرورش داشته باشند.
 
عباسی با اشاره به موضوع  کتاب های اهدایی ،گفت:بیشتر این کتاب ها مذهبی و غیر درسی می باشند و از سایر همکاران در نواحی و مناطق نیز خواستاریم این روند و اهدای کتاب را در برنامه هایشان داشته باشند.
 
این مقام مسئول در پایان اظهار کرد:این مراسم در نوع خود در سطح استان اولین می باشد و همکاران در یک جهاد فرهنگی کتاب های خودشان را به مناطق محروم در استان اهداء کردند.

نظرات
1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.