• تاریخ انتشار: 18 دی 1396 - 11:52
  • سرویس: آموزش و پرورش - اخبار مدارس - سایر معاونت ها
معاون تربیت بدنی و سلامت: معلمان تربیت‌بدنی مبارزان اصلی حافظه‌محوری دانش‌آموزان هستند

همایش تجلیل از مربیان تربیت‌بدنی شهر تهران

معاون تربیت بدنی و سلامت: معلمان تربیت‌بدنی مبارزان اصلی حافظه‌محوری دانش‌آموزان هستند

تهران (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به نقش مهم معلمان تربیت‌بدنی آن‌ها را در کاهش حافظه‌محوری دانش‌آموزان موثر دانست.


مهرزاد حمیدی در همایش تجلیل از مربیان تربیت بدنی شهر تهران ضمن تشکر از برگزارکنندگان این مراسم و گرامیداشت ۴۵شهید تربیت بدنی اظهار کرد: تجلیل از پیشکسوتان تربیت بدنی نشان از اهمیت به این قشر دارد که کاری ارزشمند محسوب می‌شود.
 
وی ادامه داد: معلمان تربیت بدنی جز مقابله کنندگان با سکون و یکجا نشستن بر آمده از زندگی شهری و کنکور هستند و دانش آموزان را از حافظه محوری دور می کنند.
 
معاون تربیت بدنی و سلامت وزرات آموزش و پرورش گفت: این معلمان شادابی و نشاط را در مدارس ترویج و شادابی را به جامعه القا می کنند.
 
حمیدی با اشاره به اینکه معلمان در شناخت استعدادهای ورزشی دانش آموزان و پرورش آن نقش مهمی دارند، بیان کرد: این قشر جز منادیان و مجریان ساحت زیستی و اخلاقی هستند.
 
معاون تربیت بدنی و سلامت وزرات آموزش و پرورش به نقل از یکی از بزرگان عرصه تعلیم و تربیت گفت: معلم تربیت بدنی معلم ترین معلم ها است.
 
وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم هرسال در این تاریخ این برنامه با حمایت آموزش و پرورش برگزار شود و خاضعانه به همکارانم تعظیم کنم.

اشتراک گذاری instagram

captcha