هیات رئیسه مجامع استانی اعضا و مربیان سازمان دانشآموزی مازندران مشخص شد
ساری (پانا) - معاون سازمان دانشآموزی استان مازندران از مشخص شدن هیات رئیسه مجامع اعضا و مربیان این سازمان پس از برگزاری انتخابات و رأیگیری خبر داد.
مریم قشقاوی در گفتگو با خبرنگار پانا با بیان اینکه در روزهای شنبه و یکشنبه 13 و 14 بهمن انتخابات اعضا و مربیان تشکیلات سازمان دانشآموزی مازندران به تفکیک جنسیت در اردوگاه شهدای دانشآموز شهرستان ساری برگزار شد، گفت: «اعضا و مربیان برگزیده شهرستانها و مناطق که در انتخابات شهرستانی رأی آورده بودند، پس از نطق انتخاباتی کاندیداها در رأیگیری شرکت کردند.»
به گفته او مجامع استانی مربیان زن و مرد و اعضای دختر و پسر به صورت جداگانه دارای پنج عضو اصلی و و دو عضو علیالبدل هستند.
معاون سازمان دانشآموزی مازندران اعلام کرد که یک مربی و سه دانشآموزی که بیشترین رأی را آوردهاند از هر بخش به عضویت مجمع کشوری در خواهد آمد.
قشقاوی نفرات برگزیده مجامع استانی را به این ترتیب برشمرد:
مجمع استانی اعضای پسر:
اعضای اصلی:
1- امیرعلی احمدی دانشآموز پایه دهم مدرسه امام صادق (ع) شهرستان ساری ناحیه یک به عنوان رئیس
2- مهراد مقامی دانشآموز پایه نهم دبیرستان پیشتازان شهرستان ساری به عنوان نائب رئیس
3- آرمان جعفری دانشآموز پایه نهم دبیرستان حاج منصور قاسمزاده شهرستان آمل به عنوان نائبرئیس
4- رضا اصغری گودرزی دانشآموز پایه دهم مدرسه آیتالله طالقانی شهرستان بابل به عنوان منشی
5- رضا صانعبخش دانشآموز پایه نهم دبیرستان امام رضا (ع) شهرستان چالوس به عنوان پشتیبان
اعضای علیالبدل:
1- مهدی رضایی دانشآموز پایه نهم دبیرستان شهید صمصمامطور شهرستان سیمرغ
2- امیررضا سلحشور دانشآموز پایه نهم دبیرستان شهدای اسلامآباد شهرستان میاندورود
مجمع استانی مربیان مرد:
اعضای اصلی:
1- علی رضایی تپهسری مربی شهرستان جویبار به عنوان رئیس
2- روحالله شیخ مربی شهرستان نکا به عنوان نائبرئیس
3- امیرعلی رحیمی مربی شهرستان ساری ناحیه یک به عنوان منشی
4- قاسم سلیمانی امیری مربی شهرستان بابل به عنوان پشتیبان
5- ولیالله قنبرزاده مربی شهرستان بهنمیر به عنوان بازرس
اعضای علیالبدل:
1- محسن قاسمی ملکشاه مربی شهرستان آمل
2- قاسم چراغپور مربی شهرستان قائمشهر
مجمع استانی اعضای دختر:
اعضای اصلی:
1- رکسانا محمدی دانشآموز پایه هشتم دبیرستان نمونه دولتی ابوریحان شهرستان ساری ناحیه دو به عنوان رئیس
2- فاطمه نبیزاده دانشآموز پایه دهم دبیرستان پیامبر اعظم (ص) منطقه بندپی غربی به عنوان نائبرئیس
3- میترا قلینژاد دانشآموز پایه دهم دبیرستان سمیه شهرستان بهنمیر به عنوان منشی
4- صبا روحی دانشآموز پایه دهم مدرسه الزهرا شهرستان ساری ناحیه یک به عنوان پشتیبان
5- آناهیتا آزادی دانشآموز پایه دهم دبیرستان دادگر سوادکوه جنوبی به عنوان بازرس
اعضای علیالبدل:
1- ساجده پیراینده دانشآموز پایه دهم دبیرستان تربیت منطقه بندپی شرقی
2- زینب ذبیحی دانشآموز پایه دهم دبیرستان شاهد الغدیر شهرستان فریدونکنار
مجمع استانی مربیان زن:
اعضای اصلی:
1- زهرا گرانپاشا مربی شهرستان قائمشهر به عنوان منشی
2- مریم همایونی مربی شهرستان بابلسر به عنوان رئیس
3- فرانک اسدیان مربی شهرستان محمودآباد به عنوان نائبرئیس
4- سمیه ملاآقایی مربی شهرستان بهنمیر به عنوان پشتیبان
5- فاطمه مهدوی مربی شهرستان ساری ناحیه یک به عنوان بازرس
اعضای علیالبدل:
1- زهرا طاهری مربی شهرستان بابل
2- معصومه اصغرنژاد مربی شهرستان آمل
ارسال دیدگاه