• تاریخ انتشار: 07 دی 1395 - 11:13
  • سرویس: مرکزی
فیلم معرفی جاذبه های گردشگری استان مرکزی به صورت هوایی تهیه شد

فیلم معرفی جاذبه های گردشگری استان مرکزی به صورت هوایی تهیه شد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: فیلم معرفی جاذبه های گردشگری با هدف معرفی پتانسیل های جاذبه گردشگری استان مرکزی تهیه و تنظیم شده و توسط پهباد و با استفاده از تکنولوژی های روز فیلمبرداری شده است.


به گزارش خبرنگار پانا استان مرکزی، سید محمد حسینی افزود: این فیلم مستند با معرفی جاذبه های گردشگری 12 شهرستان استان مرکزی که شامل شهرستان اراک، خمین، محلات، دلیجان، تفرش، شازند، آشتیان، فراهان، کمیجان، خنداب، ساوه و زرندیه به صورت هوایی تهیه شده است.

وی ادامه داد: قابليت هاي ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري و ميراث معنوي با تعيين مصاديق و اولويت ها در سطح استان مرکزی به تصویر کشیده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی بیان کرد: این فیلم به منظور فرهنگ سازي حفظ آثار با ارزش، فرهنگ سنتي، قومي، ملي در قالب فيلم تهیه و پخش آن كه منجر به گسترش توريسم، جذب گردشگران داخلی و خارجی مي شود.

حسینی اظهار داشت: اهداف سازمان تهیه فیلم های مستند و کوتاه با استفاده از تجهیزات و امکانات جدید و خلق تصاویر ناب می باشد.

وی اضافه کرد: این فیلم مستند همراه با موسيقي به معرفي ابنيه، اماكن، آثار، اهداف، دستاورد، اقدامات و... می پردازد و با زبان تصوير در مدت زمان 5 دقيقه براي مخاطب عام و خاص بیان  می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی ابراز داشت: این کار برای اولین بار در سطح استان صورت گرفته که از زوایای منحصر بفردی تهیه شده و قابلیت های استان را نسبت به گذشته بیشتر نشان می دهد.

اشتراک گذاری instagram

 برچسب ها # خبرگزاری پانا
captcha