اعلام مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در 50 نقطه سیستان و بلوچستان
زاهدان (پانا) - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در بیش از ۵۰ نقطه این استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
عباس صفدری اظهار کرد: در شهر زاهدان مسیر راهپیمایی از میدان آزادی شروع و به سمت مصلی قدس ادامه خواهد داشت که مردم عزیز از ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز جمعه در این حماسه همانند سالهای گذشته حضور حماسی خواهند داشت.
او ادامه داد: مردم مرزدار سیستان و بلوچستان اعم از شیعه وسنی با حضور گسترده و پرشور خود در این راهپیمایی بر وحدت اسلامی رغم میزنند و همایش اقتدار ملی و وحدت بین اقوام و مذاهب اسلامی را بار دیگر به نمایش می گذارند.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مسیرهای راهپیمایی روز قدس در سیستان و بلوچستان را به شرح زیر اعلام کرد:
1 - زاهدان ساعت 10:30 از میدان آزادی تا مصلی قدس
2 - زابل ساعت 11 از میدان انقلاب تا مصلی المهدی
3 - خاش ساعت 10از میدان معلم فداکار تا میدان امام حسین
4 - ایرانشهر ساعت 8 از فرمانداری تا میدان عاشورا
5 - سراوان ساعت 10 از مسجد جامع علی ابن ابیطالب تا مسجد نور
6 - چابهار ساعت 10از بولوار امام خمینی تا میدان شهدای تاسوعا
7 - نیکشهر ساعت 8:30 از حسینیه شهدا تا میدان بسیج
8 - سرباز ساعت 9 از ابتدای خیابان معلم تا اداره فرهنگ و ارشاد
9 - کنارک ساعت 8 از میدان بسیج تا خیابان ساحلی
10 - دلگان ساعت 13:30از مصلای الغدیر تا شهرداری
11 - زهک ساعت 11 از میدان قدس تا مصلی الغدیر
12 - میرجاوه ساعت 9از میدان شهدا تا مدرسه سمیه
13 - قصرقند ساعت 8:30 از میدان شهدا تا مدرسه آفرینش
14 - نیمروز ساعت 11 از میدان فرمانداری تا مصلی امام خامنه ای
15 - هامون ساعت 11:30 از آموزش و پرورش تا مسجد حضرت علی ابن ابیطالب
16 - فنوج ساعت 14 از مسجد جامع تا میدان انقلاب
17 - مهرستان ساعت 14 از مسجد جامع تا دادگستری
18 - سیب سوران ساعت 14از مسجد جامع تا میدان حضرت ولیعصر
19 - هیرمند ساعت 10 از میدان امام علی تا آستان شهدای گمنام
20 - بنجار ساعت 11:30 از بخشداری تا مسجد جامع
21 - شهرعلی اکبر ساعت 11:30 از آستان شهدای گمنام تا مسجد جامع
22 - نصرت آباد ساعت 9 از مسجد جامع تا بخشداری
23 - کورین ساعت 13:30از مسجد جامع تا میدان یادمان شهدای دولت
24 - بزمان ساعت 13:30 از مسجد جامع تا میدان شهدا
25 - قرقری ساعت 9 از مرکز بهداشت تا مسجد حضرت سید الشهدا
26 - بمپور ساعت 8 از پارک شهدای گمنام تا مسجدالنبی
27 - نگور ساعت 9 از بخشداری تا میدان قدس
28 - نوک آباد ساعت 8:30 از بخشداری تا سالن ورزشی
29 - زرآباد ساعت 13:30از مسجد جامع تا میدان کوثر
30 - آهوران ساعت 14:30از مسجد جامع تا میدان سیدالشهدا
31 - بنت ساعت 14:30از مسجد جامع تا میدان 22 بهمن
32 - جلگه چاه هاشم ساعت 14 از میدان امام حسین تا بخشداری
33 - جالق ساعت 14از مسجد جامع تا بخشداری
34 - ایرندگان ساعت 8:30 از میدان بسیج تا سالن ورزشی
35 - سپکه ساعت 14:30از مسجد جامع تا میدان ولایت
36 - سیرکان ساعت 14از مسجد جامع تا بخشداری
37 - هیدوچ ساعت 14 از مسجد جامع تا میدان آزادی
38 - کتیچ ساعت 14از مسجد جامع تا میدان امام خمینی
39 - تلنگ ساعت 14از مسجد جامع تا سه راهی تلنگ
40 - ساربوک ساعت 14:30از مسجد جامع تا میدان سیمرغ
41 - آشار ساعت 14:30 از مسجد جامع تا بخشداری
42 - جزینک ساعت 9 از بخشداری تا مسجد حضرت صاحب الزمان
43 - پلان ساعت 14:30 از مسجد جامع تا میدان شهدای فجر
44 - اسفندک ساعت 14از مسجد جامع تا بخشداری
45 - سرباز کلات ساعت 9از ابتدای خیابان ایران تا بخشداری
46 - هودیان ساعت 14از مسجد جامع تا دبستان شهید بهشتی
47 - چاهوک ساعت 14 از مسجد جامع تا مدرسه شبانه روزی
48 - مسکوتان ساعت 14از مسجد جامع تا میدان انقلاب
49 - محترم آباد ساعت 14 از مسجد جامع تا پایگاه شهید شوشتری
50 - کلاتان بمپور ساعت 8 از مدرسه 13 آبان مرکز بخش کلاتان تا مسجد جامع
ارسال دیدگاه