والیبال قهرمانی نوجوانان جهان؛ برنامه رقابتها اعلام شد
تهران (پانا) - فدراسیون جهانی والیبال برنامه مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان (زیر 19 سال) از 2 تا 11 شهریور به میزبانی ایران (تهران) و در دو سالن دوازده هزار نفری آزادی و سالن فدراسیون والیبال برگزار می شود. فدراسیون جهانی والیبال در آستانه آغاز این رقابت ها برنامه مسابقات را اعلام کرد.
بر اساس قرعه کشی 16 تیم در 4 گروه A، B، C و D قرار گرفتند. تیم ملی نوجوانان ایران به عنوان میزبان در گروه A و با تیم های نیجریه، لهستان، گواتمالا و هند هم گروه شد.
گروه بندی انجام شده به شرح زیر است:
گروه A: ایران - نیجریه - لهستان - گواتمالا - هند
گروه B: ایتالیا - جمهوری چک - برزیل - کلمبیا - بلاروس
گروه C: روسیه - بلغارستان - کامرون - بلژیک - تایلند
گروه D: آرژانتین - مصر - آلمان -کوبا - جمهوری دومینیکن
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
*سه شنبه 2 شهریور
گروه A:
مکان: سالن دوازده هزار نفری
نیجریه - هند ساعت 13
ایران - گواتمالا ساعت 19
گروه B
مکان: سالن دوازده هزار نفری
چک - کلمبیا ساعت 10
ایتالیا - برزیل ساعت 16
گروه C
مکان: سالن فدراسیون والیبال
تایلند - بلغارستان ساعت 10
روسیه - بلژیک ساعت 19
گروه D
مکان: سالن فدراسیون والیبال
مصر - آرژانتین ساعت 13
آلمان - کوبا ساعت 16
*چهارشنبه 3 شهریور
گروه A
مکان: سالن دوازده هزار نفری
لهستان - نیجریه ساعت 13
ایران - هند ساعت 19
گروه B
مکان: سالن دوازده هزار نفری
برزیل - بلاروس ساعت 10
ایتالیا - چک ساعت 16
گروه C
مکان: سالن فدراسیون والیبال
بلغارستان - روسیه ساعت 13
تایلند- کامرون ساعت 16
گروه D
مکان: سالن فدراسیون والیبال
آرژانتین - آلمان ساعت 10
مصر - دومینیکن ساعت 19
پنج شنبه 4 شهریور
گروه A
مکان: سالن دوازده هزار نفری
نیجریه - گواتمالا ساعت 13
لهستان -هند ساعت 19
گروه B
مکان: سالن دوازده هزار نفری
ایتالیا- بلاروس ساعت 10
برزیل - کلمبیا ساعت 16
گروه C
مکان: سالن فدراسیون والیبال
روسیه - کامرون ساعت 10
بلژیک - بلغارستان ساعت 19
گروه D
مکان: سالن فدراسیون والیبال
آلمان - دومینیکن ساعت 13
آرژانتین - کوبا ساعت 16
جمعه 5 شهریور
گروه A
مکان: سالن دوازده هزار نفری
گواتمالا - هند ساعت 13
ایران - لهستان ساعت 19
گروه B
مکان: سالن دوازده هزار نفری
ایتالیا - کلمبیا ساعت 10
چک - بلاروس ساعت 16
گروه C
مکان: سالن فدراسیون والیبال
کامرون - بلژیک ساعت 13
روسیه - تایلند ساعت 16
گروه D
مکان: سالن فدراسیون والیبال
مصر - آلمان ساعت 10
کوبا - دومینیکن ساعت 19
شنبه 6 شهریور
گروه A
مکان: سالن دوازده هزار نفری
گواتمالا - لهستان ساعت 13
ایران - نیجریه ساعت 19
گروه B
مکان: سالن دوازده هزار نفری
برزیل - چک ساعت 10
کلمبیا - بلاروس ساعت 16
گروه C
مکان: سالن فدراسیون والیبال
تایلند- بلژیک ساعت 10
کامرون - بلغارستان ساعت 19
گروه D
مکان: سالن فدراسیون والیبال
مصر - کوبا ساعت 13
آرژانتین - دومینیکن ساعت 16
ارسال دیدگاه