امروز: دوشنبه 10 مهر 1402 - 03:58 تبلیغات

تهدید زیبایی شهر به‌دلیل رویکردهای ناهماهنگ در ساخت‌ و سازها

کرمان (پانا) - شهردار منطقه پنج کرمان(بافت تاریخی)، نبود یک قانون خاص برای نماسازی ساختمان‌ها را یادآور شد و گفت رویکردهای ناهماهنگ در ساخت‌ سازه‌های شهری و نماسازی، زیبایی شهر را چه در بافت تاریخی و چه در مناطق دیگر، تهدید می‌کند.

آغاز سال تحصیلی و کلاس درس سیار

از بازگشایی مدارس بیشتر به استرس حضور در کلاس و امتحان و مشکل سرویس مدارس و فرم مدارس اشاره می‌شود. اما دانش‌آموز شدن مشکلات دیگری هم دارد.

31 شهریور ماه آخرین مهلت ثبت سفارش کتب درسی است

کرمان (پانا) - معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان گفت ۳۱ شهریور ماه سال جاری آخرین مهلت ثبت سفارش کتب درسی دانش‌آموزان جهت سال تحصیلی جدید است.

صدای پای مهر می‌آید

اندک اندک به مهرماه نزدیک می‌شویم و بازگشایی مدارس زیبایی‌های خاص خود را دارد.

شهرستان زرند محاصره در دود و گازهای سمی

زرند (پانا) - کارخانه قطران زرند در فاصله 10 کیلومتری این شهرستان شروع به فعالیت کرده و مسئولان از همان بدو تاسیس فقط قول کاهش خطرات ناشی از بخار، دود و گازهای سمی را دادند اما اهالی می گویند گازهای سمی اثرات منفی بر زندگی آنها گذاشته است.

ساماندهی نیروی انسانی و زیبا سازی فضای مدارس در اولویت قرار گرفته است

کرمان(پانا) - جلسه کارگروه های تخصصی پروژه مهر به منظور تدوین مستندات پروژه مهر مدارس و برنامه ریزی جهت بازگشایی مدارس با حضور مدیر آموزش و پرورش، مسئولین کارگروه های تخصصی، دبیر و رابط پروژه مهر ۱۴۰۲ تشکیل شد و درخصوص چگونگی تدوین، ارسال و ارزیابی مستندات کمیته ها و همچنین شیوه نامه ی پروژه مهر بحث، تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

خیری بالاتر از شهید و شهادت وجود ندارد

کرمان (پانا) - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در مراسم گرامیداشت یاد شهدای ۱۷ شهریور که در قالب مراسم صبحگاه مشترک اداری اداره کل برگزار شد، گفت خیری بالاتر از شهید و شهادت وجود ندارد.

معلمی که تمام زندگی اش را وقف کرد

در لابه لای زندگی شهری و تجملات آن گاهی آدمها رنگ می بازند و گاهی خوبیها فراموش می شود و گاهی خوبی کردن امری ساده و عادی جلوه داده می شود.