امروز: دوشنبه 5 مهر 1400 - 07:50 تبلیغات

«دولت سیزدهم و همکاری با همسایگان»؛ چگونه می‌توان متفاوت از روحانی و احمدی‌نژاد عمل کرد؟

تهران (پانا) - شعار توسعه جدی ارتباط با همایسگان یکی از تاکیدات دولت سیزدهم از ابتدای کار بوده است، موضوعی که اخیرا رئیس‌جمهور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحدد درباره آن عنوان کرد که به دنبال تعامل موثر با همه کشورهای جهان بخصوص کشورهای همسایه است و دست آن‌ها را به گرمی می‌فشارد.

روایتی از دلایل کاهش تولید گندم

تهران (پانا) - نائب رئیس اول کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران با انتقاد از نرخ خرید تضمینی پایین برای گندم و مشکل کاهش تولید یا عدم عرضه گندم‌های تولید شده می‌گوید با قیمت برابر کاه و گندم؛ انگیزه‌ای برای تولید باقی می‌ماندنرخ خرید تضمینی باید همواره بر اساس تورم تولید و نرخ گندم در بازار جهانی تعیین شود و این شرایط موجب می شود تا انگیزه تولید در بخش کشاورزی افزایش یابد.

گفته‌ها

از «شیار 143» تا «چراغ های ناتمام» و «هیهات»؛ حال هوای تلویزیون حسینی می شود

از «شیار 143» تا «چراغ های ناتمام» و «هیهات»؛ حال هوای تلویزیون حسینی می شود

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «شیار ۱۴۳»، «نهضت توابین ـ مختارنامه»، «صدای منو می شنوید؟!»، «صحرای کربلا»، «گهواره»، «چراغ های ناتمام»، «مهاجر»، «من و زیبا»،، «عاشوراییان ـ مسلم بن عقیل» و «یاسین» و ...... دوشنبه 5 مهر ماه مصادف با اربعین حسینی از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

دولت سیزدهم با لغو اجرای سند ۲۰۳۰ بزرگترین هدیه فرهنگی را به مردم و جامعه اسلامی داد

دولت سیزدهم با لغو اجرای سند ۲۰۳۰ بزرگترین هدیه فرهنگی را به مردم و جامعه اسلامی داد

تهران (پانا) - مدیرکل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان قرچک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی اظهار کرد شهدا ستارگان درخشان همیشه تاریخ بشریت هستند که همه ما مدیون و مرهون جانفشانی‌های آنان و خانواده معظم ایشان و جانبازان و آزادگان و ایثارگران عزیزمان در میهن ایران اسلامی هستیم.