• تاریخ انتشار: 25 اسفند 1395 - 07:23
  • سرویس: آموزش و پرورش - اخبار مدارس - سازمان ها و مراکز تابعه
برنامه امتحانات خرداد 96 مدارس اعلام شد/امتحانات دهم هماهنگ کشوری نیست

برنامه امتحانات خرداد 96 مدارس اعلام شد/امتحانات دهم هماهنگ کشوری نیست

مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در بخش نامه ای برنامه برگزاری امتحانات خرداد 96 دانش آموزان را اعلام کرد.


به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش برنامه امتحانی خرداد ماه 96 برای دانش آموزان سال سوم متوسطه سالی -واحدی(روزانه)، پیش دانشگاهی سالی - واحدی (روزانه) و نیم سالی - واحدی (بزرگسالان ، راه دور ، داوطلبان آزاد) را اعلام کرد که بر این اساس امتحانات از  2 تا 25 خرداد برنامه ریزی شده است.

 

 
طراحی و تصحیح سوالات امتحان پایه دهم در خرداد 96 به عهده مدارس است
 
رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به انتشار مطلبی در برخی شبکه های اجتماعی با این عنوان که سوالات امتحانات پایه دهم به صورت هماهنگ کشوری برگزار خواهد شد، گفت: طراحی و تصحیح سوالات امتحان پایه دهم در خردادماه 96 به عهده مدارس است.
 
عبدالرسول عمادی اظهار کرد: اخیرا در برخی شبکه های اجتماعی نامه ای جعلی از قول مرکز سنجش آموزش و پرورش منتشر و در آن ادعا شده است که سوالات امتحانات پایه دهم در خردادماه 1396 به صورت هماهنگ کشوری برگزار خواهد شد.
 
وی ضمن تکذیب اخبار این نامه جعلی، تصریح کرد: تمامی سوالات امتحانی پایه دهم به عهده مدارس است و امتحانات پایه دهم در خرداد ماه سال 1396 به صورت هماهنگ کشوری برگزار نمی شود.
 
 
عمادی تاکید کرد: دانش آموزان و خانواده های آنان اخبار مربوط به مسایل آموزش و پرورش را تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه به نشانی www.medu.ir و رسانه های رسمی کشور پیگیری کنند.
 

لینک دانلود برنامه امتحانات خرداد

http://pana.ir/files/education-training/sanjesh/4_5906552266566926359.pdf

اشتراک گذاری

captcha