امروز: چهارشنبه 10 آذر 1400 - 07:22 تبلیغات

«پژوهشِ مدرسه‌ای، پشتیبان ایران قوی»، شعار هفته پژوهش سال 1400

تهران (پانا) - ستاد بزرگداشت هفته پژوهش، با اشاره به شعار هفته پژوهش سال 1400 با عنوان: «پژوهش مدرسه‌ای، پشتیبان ایران قوی» عناوین روزها؛ برنامه‌ها و فعالیت‌های هفته پژوهش و فناوری وزارت آموزش‌ و پرورش را اعلام کرد.

معاون وزیر: «حسین علیمرادی» الگو و سرآمد جوانان است

تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، با صدور پیامی به مناسبت دومین سالروز درگذشت زنده یاد حسین علیمرادی» گفت وی الگو و سرآمد جوانان، مردان و زنان نیک‌اندیش و همه افرادی است که دل در گرو خدمت به مردم دارند.

تهیه و تدوین ۵۵ عنوان کتاب با موضوع «زندگی‌نامه خیرین مدرسه‌ساز»

تهران (پانا) - سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در راستای تکریم خیرین مدرسه‌ساز و ترویج فرهنگ نیکوکاری، از سال گذشته تدوین و چاپ ۵۵ عنوان کتاب را با موضوع کارنامه و زندگی‌نامه خیرین مدرسه‌ساز آغاز کرد، که تاکنون ۴۶ عنوان کتاب رونمایی و منتشر شده است.

آموزش و پرورش، مهد استعدادهای ورزشی است

تهران (پانا) _ معلم ورزش اصفهانی که سال‌ها بازیکن تیم ملی و پس از آن مربی تیم ملی والیبال بانوان ایران بود، به منظور مربی‌گری در تیم پورتو پرتغال به این کشور سفر می‌کند.

ورود ۷۱۰۰ استادکار و هنرآموز جدید به هنرستان‌ها در مهر ۱۴۰۱

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش‌آموزش و پرورش با اشاره به وضعیت نیروی انسانی در هنرستان‌ها گفت امسال ۷۵۰۰ استادکار و هنرآموز جدید وارد سیستم شدند و اکنون در حال طی فرایند آموزش هستند. پیش‌بینی ما برای مهر ۱۴۰۱ نیز مقرر شده است که حدود ۷۱۰۰ نفر دیگر در این بخش پذیرفته شده و وارد آموزش‌های هنرستانی شوند.

گزینه پیشنهادی آموزش و پرورش مسیرهای توسعه و راه‌های برون‌رفت از مشکلات را می‌داند

آموزش و پرورش مرد میدان عمل، برنامه‌ریز و استراتژیست می‌خواهد که میز کاری خود را در مدارس جانمایی کند/حفظ آرامش و رفع دغدغه معیشتی فرهنگیان باید یکی از اهداف اصلی گزینه پیشنهادی باشد

«ماهنامه سفیر امین» منتشر شد

تهران (پانا) - پنجمین شماره ماهنامۀ سفیر امین (ویژۀ مبلغان دانش‌آموزی)، در آبان ماه ۱۴۰۰ از سوی ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و وزارت آموزش و پرورش منتشر شد.