امروز: سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 12:09 تبلیغات

ایجاد ۷ دبیرخانه تخصصی برای آموزش‌های خانواده‌های دانش‌آموزان استثنایی

تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی آموزشی و توان‌بخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی در برنامه مجازی هفته بزرگداشت روز معلم آموزش‌وپرورش استثنایی لرستان گفت که برای آموزش‌های خانواده محور ۷ دبیرخانه تخصصی برای آموزش هریک از خانواده‌های گروه‌های استثنایی ایجاد خواهد شد.

تقدیر از خبرنگار نمونه خبرگزاری پانا

تهران (پانا) - در مراسم هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم و سالروز تاسیس سازمان دانش‌آموزی با محوریت تقدیر از مربیان و دانش‌آموزان برتر این سازمان، از خبرنگار نمونه خبرگزاری پانا تقدیر شد.

تربیت بیش از ۶ هزار دانش‌آموز خبرنگار در راستای بسته تحولی

تهران (پانا) - قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش‌آموزی با بیان اینکه بیش از ۶ هزار دانش‌آموز خبرنگار را تربیت شده است، گفت فاز چهارم این دوره با هدفگذاری ۶۰ هزار خبرنگار در ۳۷ هزار مدرسه متوسطه اول و دوم و ۱۸ هزار مدرسه ابتدایی طراحی شده است.

حضور معلمان برگزیده استانی در دیدارهای ویژه هفته بزرگداشت مقام معلم

تهران (پانا) - معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت در هفته تکریم و بزرگداشت مقام معلم ، اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران میزبان حضور معلمان سرآمد استان در نشست‌های ویژه این هفته بود.

تعیین تکلیف مربیان قرآنی و آموزش‌دهندگان طرح امین؛ به‌زودی

تهران (پانا) - وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه به‌زودی مربیان قرآنی و آموزش‌دهندگان طرح امین نیز تعیین تکلیف می‌شوند خبر داد در تبدیل وضعیت معلمان، بیش از یک‌صد هزار نفر از افرادی که در گذشته با ما همکاری کردند، از بلاتکلیفی خارج شدند.