امروز: سه شنبه 8 فروردین 1402 - 18:56 تبلیغات

رسانه آموزش و پرورش باید جریان ساز نظام تعلیم و تربیت باشد

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی در اختتامیه گردهمایی مسئولان روابط عمومی ادارات کل نوسازی مدارس کشور از ایجاد و اجرای مدل شبکه سازی رسانه ای در نظام اطلاع رسانی آموزش و پرورش کشور خبر داد و گفت رسانه آموزش و پرورش باید جریان ساز نظام تعلیم و تربیت باشد.

درخشش کانون پروزش فکری کودکان و نوجوانان در جشنواره فیلم فجر با دو سیمرغ و یک دیپلم افتخار

تهران (پانا) - آیین پایانی چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر روز جمعه ۲۲ بهمن برگزار شد و فیلم‌ «در آغوش درخت» و پویانمایی «بچه زرنگ» از کانون پروزش فکری کودکان و نوجوانان موفق به دریافت سیمرغ بلورین این دوره از جشنواره شدند.

شناخت مسائل حوزه نوجوان نیاز به داشبورد مدیریتی با تجمیع داده‌ها دارد

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی گفت نوجوانی، ابتدای ورود به جاده جوانی است و شناخت و تشخیص مسائل و مشکلات این حوزه نیاز به داشبورد مدیریتی دارد که داده‌ها را در کنار هم جمع کند.

مواجهه آموزش و پرورش با زیست مجازی با توجه به مسائل هویتی، تربیتی و فرهنگی چگونه باید باشد؟

تهران (پانا) - نشست «متاورس و مدرسه» به همت سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار و در آن برحرکت به سوی فناوری‌های نوین و لزوم برنامه‌ریزی جهت حکمرانی در لایه‌های مختلف تأکید شد.

امکان ورود قانونی به بحث گزینش در صندوق ذخیره فرهنگیان وجود دارد

تهران (پانا) - نماینده وزیر و دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر این موضوع که گزینش در تمامی بخش‌های آموزش و پرورش به جز صندوق ذخیره فرهنگیان وجود دارد، گفت می‌توان به صورت قانونی به این بخش ورود پیدا کرد.

از فواید نماز خواندن برای دانش‌آموزان بگوییم

تهران‌(پانا) - رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت نماز یک فعل تمام ساحتی است که برای نهادینه شدن آن همه نهادهای تعلیم و تربیت باید باهم همکاری کنند از فواید نماز خواندن برای دانش‌آموزان بگوییم، گفت‌و‌گوی رو در رو کار معلمان و کار امور تربیتی است.