امروز: سه شنبه 25 خرداد 1400 - 21:51 تبلیغات

رضایی: از تمام ظرفیت‌های بانوان در دولتم استفاده خواهم کرد

تهران (پانا) - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه از تمام ظرفیت‌های بانوان در دولتم استفاده می‌کنم، گفت از بانوان عزیز و سربلند ایران اسلامی می‌خواهم به من کمک کنند تا دولت اقدام و تحول در ایران شکل بگیرد.

آمادگی برگزاری انتخاباتی سالم، قانونی و مشارکتی در کشور را داریم

تهران (پانا) - رییس هیات مرکزی بازرسی انتخابات کشور با بیان اینکه هیات‌های بازرسی وزارت کشور آمادگی کامل در برگزاری انتخابات پیش‌رو را دارند، گفت باید با محور قراردادن قانون تلاش کنیم انتخاباتی سالم، قانونی و مشارکتی در کشور برگزار شود.

سیدهادی خامنه‌ای: همتی و مهرعلیزاده بلوغ اصلاح‌طلبی را با ائتلاف به نمایش بگذارند

تهران (پانا) - حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای از همتی و مهرعلیزاده نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری خواست با ائتلاف با هم، بذر امید را در دل هوادارن، بیش از پیش شکوفا کرده و بلوغ اصلاح‌طلبی را در ساحت خدمت به ایران و مردم عزیز به نمایش بگذارند.

سامانه دولت پاسخگو همتی راه اندازی شد

تهران (پانا) - عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری برای پاسخگویی هرچه بهتر به سوالات و ابهامات مردم اقدام به راه اندازی سامانه «دولت پاسخگو» کرد.

واکنش وزارت خارجه به درج نام ظریف در لیست‌های انتخاباتی

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه درباره درج نام محمدجواد ظریف در فهرست "ائتلاف بزرگ جمهور" گفت همگان از روابط دکتر ظریف با دوستان مطلعند و لذا ایشان قدردان محبت‌های عزیزان در چندماه سخت گذشته و بویژه در جریان مناظره‌ها هستند.