امروز: دوشنبه 4 بهمن 1400 - 16:50 تبلیغات

معلم برخواری تشنه خدمات دهی به بیماران کرونایی

اصفهان (پانا) - یک معلم اهل شهرستان برخوار اصفهان که در مرکز بهداشتی، درمانی این شهرستان در بخش بیماران کرونایی کرونا فعالیت داشته است، بار دیگر ایثار معلمان را بازگو کرد و تاکید کرد تشنه این خدمت است.

منشأ تضاد بین نوجوان و خانواده، رفتار والدین در این دوره است

کرج (پانا) - سن نوجوانی بسیار حساس و حائز اهمیت است. زمانی که یک فرد پا در این دوره می گذارد نسبت به اتفاقات پیرامون خود تغییر نگرش پیدا می‌کند و خانواده مهم ترین اشخاصی هستند که می‌توانند به نوجوان خود کمک کنند.

برای جامعه‌پذیری و مهارت‌آموزی دانش‌آموزان در دوران پساکرونا همراهی لازم است

تهران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه یک لازمه جامعه پذیری، قانون پذیری و مهارت آموزی دانش آموزان در دوران پساکرونا را همراهی، همدلی و همزبانی در فعالیت‌ها عنوان کرد تا به واسطه آن رفتارها آرام آرام تغییر کند و مجددا به نظم و انضباط قبل از بحران کرونا برگشت.

امدادرسانی هوایی به روستاهای گرفتار شده در برف

اردبیل (پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل اعلام کرد امدادرسانی هوایی جمعیت هلال‌احمر اردبیل به‌منظور رساندن موادغذایی و مایحتاج ضروری به روستائیان محصور در برف این استان ادامه دارد.

خانواده‌های چند فرزندی شادتر هستند و فضای روانی مطلوب‌تری دارند

کاشمر(پانا) - کارشناس ارشد روانشناسی شهرستان خلیل آباد گفت خانواده‌های دارای چند فرزندی شادتر بوده و فضای روانی مطلوب‌تری را برای فرزندان ایجاد می‌کنند، خانواده‌های گسترده‌تر از امتیازهایی همچون تعامل بیشتر، حمایت و الگوهای رفتاری بیشتری برخوردار هستند.

همه عناوین استانها