امروز: سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 11:10 تبلیغات

درخواست پیگیری لغو، تعویق و یا غیرحضوری کردن امتحانات پایه نهم و دوازدهم

تهران (پانا) - عضو هیئت‌رئیسه مجلس دانش‌آموزی ضمن بیان درخواست لغو، تعویق و یا غیرحضوری کردن امتحانات پایه نهم و دوازدهم، از مسئولان، خواستار بررسی و پیگیری این مطالبه، از طرف دانش‌آموزان شد.

معلم اگر با عشق کار کند، دانش‌آموز هم این عشق را لمس می‌کند

تهران (پانا) - یک دبیر جامعه‌شناسی دبیرستان ولیعصر(عج) منطقه 14 عنصر اصلی آموزش را عشق دانست که معلم اگر با عشق کار کند، دانش‌آموز هم این عشق را لمس می‌کند. زمانی که معلم با عشق تدریس می‌کند، دانش آموز هم با عشق آن را می پذیرد.

کمترین میزان رعایت پروتکل ها در مشاغل گروه یک است

رشت (پانا) - معاون علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه مشاغل گروه یک کمترین میزان رعایت پروتکل های بهداشتی را دارند، گفت نسبت به مشاغل گروه یک که اجازه فعالیت در همه وضعیت های کرونایی را دارند غفلت شده است.

۶ هفته کلاس جبرانی برای تجدیدی‌ها

تهران (پانا) - دانش آموزانی که در امتحانات خرداد در یک یا چند درس نمره حد نصاب را نگیرند و لازم باشد که در شهریور امتحان دهند باید ۶ هفته در کلاس‌های جبرانی تابستان شرکت کنند.

ممنوعیت به همراه داشتن هر گونه وسیله الکترونیکی توسط دانش آموزان در امتحانات حضوری

کرمان(پانا) - رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه ستاد امتحانات خرداد ماه اعلام کرد به همراه داشتن هر گونه وسیله الکترونیکی توسط دانش آموزان در جلسات امتحان حضوری، ممنوع است.

سازمان دانش‌آموزی با هدف ارتقای روحیه نظم‌پذیری و تربیت اجتماعی دانش‌آموزان ایجاد شد

گلستان(پانا)-سازمان دانش‌آموزی  به مثابه بازویی توانمند برای معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش در زمینه سازی تعلیم و تربیت اسلامی دانش آموزان و کسب فضایل اخلاقی، مهارتی، اجتماعی و کمالات انسانی است.

همه عناوین استانها