امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 19:26 تبلیغات

تعصب روی هیچ نمادی پذیرفته نیست و فقط حفظ هویت سازمان دانش‌آموزی اولویت دارد

عبادتی: به فعالیت تشکیلاتی سازمان ایمان دارم/ مربیان باید هر برنامه‌ای برای خوشبختی فرزندان‌شان دارند، برای دانش‌آموزان پیشتاز هم در نظر بگیرند / می‌توانیم با 30 هزار عضو واقعی و 4 هزار مربی کارآمد، عرصه فعالیت سازمان را در سراسر کشور شخم بزنیم/ پیشتاز بودن فقط به شعار نیست

مسیر پیشرفت اقتصادی از میدان فرهنگ و تربیت می‌گذرد

ریشه تمام تحولات، رویکرد فرهنگی و تربیتی دارد/ همه دستگا‌ها باید سهم خود را در جریان تعلیم و تربیت بپردازند/ با افتخار شنونده صحبت‌های شما دانش‌آموزان بودم و گزارشی از آن را به مقام عالی وزارت خواهم رساند

راه‌های جلوگیری از عفونت‌ها و بیماری‌های گوارشی در تابستان

ساری (پانا) - با طلوع فصول گرم سال ویرو‌س‌ها و عفونت‌های گوارشی هم شیوع بیشتری پیدا می‌کنند، ابتلا به این ویروس‌ها در کودکان بسیار شایع‌تر و خطرناک‌تر از افراد بزرگسال است و حتی منجر به مرگ آن‌ها هم خواهد شد.

سازمان‌های بین‎‌المللی حقوق بشر از کدام مردم در جهان حمایت می‌کنند

اسلامشهر (پانا) - مدیرعامل بنیاد بین‌المللی عاشورا درمراسم هفتم‌تیر شهرستان اسلامشهرگفت سازمان‌های بین‌المللی که به نام حمایت از حقوق بشر توسط عوامل سلطه‌گر ایجاد‌شده‌اند، در حال سکوت هستند و هیچ گونه دفاعی از مردم مظلوم جهان نمی‌کنند.

برنامه سازمان دانش‌آموزی برای تربیت 2 هزار مربی جوان؛ مهاجمان فرهنگی در کمین دانش‌آموزان ما هستند

مرکز اردوی گردشگری دانش‌آموزی در سازمان دانش‌آموزی راه‌اندازی می‌شود/ اگر دانش‌آموزی از فضاهای تربیتی ما فاصله بگیرد، بیگانگان و مهاجمان فرهنگی برایش برنامه 24 ساعته دارند

بررسی مشکلات بیماران تالاسمی در مازندران

ساری (پانا) - بیماران تالاسمی از جمله بیماران خاصی هستند که نیاز به حمایت و کمک از طرف مسئولان و خیران دارند. سونیا کاظمی، دانش‌آموز خبرنگار پانا به بررسی مشکلات این گروه پرداخته است.

هدف از ایجاد مراکز دارالقرآن، غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان است

تهران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۴، هدف از ایجاد مراکز دارالقرآن‌ را ارتقای توانایی سطح کمی و کیفی فهم قرآن، بهره‌گیری هر چه بیشتر از آن، ترویج فرهنگ قرآنی و غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان از طریق انس با قرآن دانست و مهمترین مأموریت آموزش و پرورش‌ را تربیت نسل آینده کشور عنوان کرد.

نگرش جمعی و بازنگشتن به روش‌های سنتی، سبب پیشرفت آموزش و پرورش است

شهرری (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری، آموزش و پرورش را عاملی مهم در راستای توسعه همه‌جانبه کشور دانست و بر اهمیت نگرش جمعی دبیران، اولیا و دانش‌آموزان در جهت رسیدن به معیارهای توسعه جهانی تاکید کرد.

همه عناوین استانها