امروز: دوشنبه 4 بهمن 1400 - 17:54 تبلیغات

منتظری: کمیسیون فرهنگی مجلس در شکایات سینمایی وظیفه نظارتی دارد

تهران (پانا) - نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون در شکایات سینمایی وظیفه نظارتی دارد، بیان کرد شاخص نظارت، معیارهایی است که برای تولید یک اثر و انجام یک فعالیت تعریف شده است و همه آنها را خود دستگاه‌های اجرایی تعریف می‌کنند.

«از سرنوشت» گزینه پخشِ ماه رمضان شد

تهران (پانا) - تهیه‌کننده سریال «از سرنوشت» اعلام کرد که فصل جدید این مجموعه تلویزیونی در روزهای پایانی تصویربرداری قرار دارد و یکی از گزینه‌های پخش ماه رمضانِ تلویزیون است.

حامد سلیمان زاده داور جشنواره فیلم برلین شد

تهران (پانا) - با دعوت رسمی هفتاد و دومین جشنواره بین المللی فیلم برلین و فیپرشی (فدراسیون بین المللی منتقدان سینمای جهان) ، حامد سلیمان زاده – منتقد و مدرس بین المللی سینمای ایران، روی صندلی داوری جایزه فیپرشی هفتاد و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم برلین خواهد نشست.

نمایشگاه عکس « سکوت طولانی » برپا می‌شود

تهران (پانا) - نمایشگاه عکس « سکوت طولانی » به بهانه بیستمین سال عروج هنرمند، عکاس و مستندساز« سید ابراهیم اصغرزاده » ازهشتم بهمن ماه 1400 در فرهنگسرای نیاوران برپا می‌شود.

با شنیدن رادیو اضطراب تان را کنترل کنید

تهران (پانا) - برنامه «با هم حرف بزنیم» که در قالب یک مجله تخصصی روی آنتن رادیو سلامت می رود، پنجم و ششم بهمن ماه به موضوعات احساسات و اضطراب هایی که با آن دست و پنجه نرم می کنیم، می پردازد.

همه عناوین فرهنگی