امروز: سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 12:13 تبلیغات

ایرج راد: هنرمندان را فراموش نکنیم، برخی‌شان درد نان دارند که خطر می‌کنند

تهران (پانا) - «ایرج راد» هنرمند پیشکسوت سینما و تئاتر با اشاره به شرایط خطرناک تولید محتوا برای تلویزیون و سینما و تئاتر می‌گوید، هنرمندان برای تولید خوراک برای سینما و تلویزیون دائم در ترس و خطر هستند. حقیقت این است که اگر تعدادی از بازیگران این روزها تن به چنین کار خطرناکی می‌دهند، واقعاً به دلیل نیاز مالی‌شان است. تعدادی هم کارشان، عشق و علاقه‌شان است.

عیدانه تلویزیون در عید بندگی

تهران (پانا) - شبکه های سیما با تدارک برنامه هایى مفرح و شاد در ساختارهای مختلف و متنوع از جمله فیلم های سینمایی و تلویزیونی، جنگ های شاد، مسابقات، پویانمایی، مستند و همچنین پوشش نماز عید فطر به صورت زنده در روز عید سعید فطر مهمان خانه هاى شما مى شوند.

آغاز پخش سریالهای جدید از شبکه های سیما

تهران (پانا) - فصل دوم مجموعه «زیرخاکی» از سه شنبه ۴ خرداد از شبکه یک؛ «صبح آخرین روز» با موضوع زندگى شهید شهریارى دانشمند هسته اى کشورمان از شبکه دو و «بوتیمار» از شبکه سه از شنبه ۲۵ اردیبهشت و «روزهای آبی» از پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت از شبکه پنج پخش خواهند شد.

اهداء نشان دکتر«محمدتقی فرور» در جشنواره فیلم زمین

تهران (پانا) - دبیر جشنواره فیلم زمین گفت جشنواره زمین اولین جشنواره مستقل در بخش خصوصی است که به ترویج مفاهیم توسعه پایدار و آموزش همگانی آن مفاهیم با زبان سینما و هنر می‌پردازد. این جشنواره با همکاری موسسه فرهنگی هنری اردیبهشت عودلاجان و سازمان مردم نهاد تمدن سبز هنرمندان حامی محیط زیست برگزار می‌شود.

«برزخ زمین» منتشر شد

تهران (پانا) - رمان علمی تخیلی «برزخ زمین» نوشته هاشم افتخار با نگاهی ضد نژادپرستانه به هویت واقعی انسان‌ها در انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر شد.

«پسر» در جشنواره روتردام هلند

تهران (پانا) - فیلم سینمایی «پسر» به کارگردانی نوشین معراجی و تهیه‌کنندگی مهدی فرد قادری، پس از کسب دو جایزه از جشنواره فیلم مسکو، در ادامه حضور بین‌المللی‌اش در پنجاهمین دوره جشنواره روتردام هلند به نمایش درخواهد آمد.

آشنایی با «طب ایرانی» در رادیو

تهران (پانا) - برنامه «طب ایرانی» پنجشنبه ها زنده از ساعت 8 و 15 دقیقه روانه آنتن رادیو سلامت می شود و پاسخگوی سئوالات شنوندگان درحوزه طب سنتی است.

پخش سری جدید مجموعه دست انداز از عید فطر

تهران (پانا) - پخش سری جدید مجموعه طنز آیتمی دست انداز به تهیه کنندگی مجید عباسی و سعید عباسی و کارگردان شهاب عباسی همزمان با عید سعید فطر از شبکه نسیم آغاز می شود

همه عناوین فرهنگی