امروز: سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 10:58 تبلیغات

هشدار درباره بازگشت دریاچه ارومیه به دوران خشکی

تهران (پانا) - تراز اکولوژیک دریاچه ارومیه نسبت به مدت مشابه در سال قبل کاهش یافته است و نگرانی از بازگشت وضع دریاچه ارومیه به سال‌های خشکی تشدید شده است و به گفته مشاور مدیریت زیست بوم‌های تالابی دریاچه ارومیه تا وضعیت پایداری فاصله زیادی دارد.

اعلام زمان و نحوه ثبت‌نام آزمون زبان دانشگاه پیام‌نور

تهران (پانا) - رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور گفت که سی و پنجمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) این دانشگاه روزچهارشنبه 5 خردادماه به صورت الکترونیکی در مراکز استان‌های همدان، یزد، کرمان، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، مازندران، خوزستان، تهران، سیستان و بلوچستان، ایلام، کرمانشاه و بوشهر برگزار می‌شود.

دلایل مخالفت با طرح تشکیل وزارت آب و محیط زیست

تهران (پانا) - رئیس کمیته محیط زیست مجمع تشخیص مصلحت با تشریح وضعیت کلی محیط زیست در مورد طرح تشکیل وزارتخانه آب و محیط زیست گفت که اگرچه در ساختار فعلی سازمان حفاظت محیط زیست کمبودهای بسیاری به چشم می‌خورد اما با وزارتخانه شدن این مجموعه، کمبودها حل نمی‌شود.

سخنگوی وزارت بهداشت: سلامت روان مردم در سال دوم کرونا اهمیت بیشتری یافته است

تهران (پانا) - معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با تاکید براینکه، در حال حاضر تاب آوری مردم یک مفهوم طلایی است گفت در سال دوم بحران کرونا، بحث سلامت روان مردم بیش از هرچیزی اهمیت پیدا کرده است.

سرنوشت پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهراعلام شد

تهران (پانا) - رئیس سازمان بازرسی کل کشور، آخرین اقدامات این سازمان در اجرای دستور رئیس دستگاه قضا برای پیگیری پرونده حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر تهران را تشریح و اعلام کرد ۱۱ نفر تحت تعقیب کیفری قرار گرفتند که گزارش آن به دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام شده است و یکی از معاونین شهردار تهران از سوی هیأت رسیدگی به تخلفات نهاد به انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده است.

تا آخر خرداد ماه همه افراد ۶۵ سال به بالا واکسینه خواهند شد

تهران (پانا) - معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اینکه موج چهارم بیماری در کشور در شرایط کنترل و مهار قرار گرفته است گفت طبق گزارش وزارت بهداشت تا آخر خرداد ماه همه افراد ۶۵ سال به بالا واکسینه خواهند شد.

همه عناوین اجتماعی