امروز: شنبه 12 آذر 1401 - 02:02 تبلیغات

ضرورت ورود آموزش‌های همگانی امدادی به کتب درسی دانش‌آموزان

تهران (پانا) - ارتقای آگاهی و انگیزه اجرای اقدامات کاهش خطر‌پذیری در سطح جامعه یکی از اولویت‌های هلال احمر است که به گفته رئیس سازمان جوانان هلال احمر ضرورت دارد آموزش‌های همگانی امدادی وارد کتب درسی دانش‌آموزان شود.

اختصاص تسهیلات جدید برای حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی دانش‌بنیان آسیب‌دیده

تهران (پانا) - معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور از اختصاص تسهیلات جدید از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی دانش‌بنیان آسیب‌دیده خبر داد.

گفت‌وگوی دانش‌آموز خبرنگار پانا با پرستاران خستگی ناپذیر/فیلم

قزوین (پانا)- اگر پرستاران فداکار و پزشکان زحمتکش نبودند قطعا مبارزه با پاندمی کرونا امکان پذیر نبود و البته بدون وجود این نازنینان مهربان، گذر از دوره‌های سخت انواع بیماری‌ها نیز بسیار سخت و طاقت فرسا است.

از اولویت تحصیل کودکان کار تا طرح حضور «پرستار مدرسه» در مدارس

تهران (پانا) - تحصیل کودکان کار و اولویت آموزش به آنان، طرح حضور پرستار مدرسه در مدارس، یک هفته بدون فوتی کرونا در کشور و آزادی چهره‌های سرشناس در ناآرامی‌های اخیر بخشی از مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی بود در هفته‌ای که گذشت.

همه آنچه که باید درباره HIV بدانیم

تهران (پانا) - HIV یک بیماری عفونی است که اغلب مردم آن‌ را با نام ایدز می‌شناسند، در حالی که ایدز مرحله انتهایی از بیماری HIV است که اگر فرد به موقع و صحیح تحت مراقبت و درمان قرار گیرد، ممکن است تا آخر عمر به آن مرحله نرسد.

همه عناوین اجتماعی