امروز: یکشنبه 6 فروردین 1402 - 21:23 تبلیغات

فرونشست زمین به کتاب‌های درسی می‌آید؟

تهران (پانا) - رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت موضوع فرونشست باید به دغدغه عمومی جامعه تبدیل شود و از طریق آموزش به دانش‌آموزان و خانواده‌ها می‌توان آگاهی‌های لازم را به جامعه داد.

پلمپ 1744 مرکز متخلف در اجرای طرح سلامت نوروزی

تهران (پانا) - معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به آغاز طرح سلامت نوروزی از 24 اسفند ماه، گفت 136 هزار و 700 مورد بازرسی در بازه زمانی 24 اسفندماه تا 5 فرودین ماه 1402 توسط کارشناسان بهداشت محیط در سراسر کشور انجام شده است.

اتوبوس‌های جدید در راه پایتخت

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد قرارداد خرید دو هزار دستگاه اتوبوس منعقد شده است که می‌توان امیدوار بود هفت تا هشت ماه دیگر این اتوبوس‌ها وارد ناوگان شوند.

برنامه‌ریزی برای سفر بازنشستگان به عتبات عالیات

تهران (پانا) - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به برنامه‌ریزی برای سفر زیارتی بازنشستگان به عتبات عالیات گفت با هدف تسهیل این سفرها از ظرفیت شرکت‌های زیر مجموعه صندوق استفاده خواهد شد.

صدور بخشنامه دستمزد مبنای کسر حق‏‌بیمه در سال ۱۴۰۲

تهران (پانا) - بخشنامه دستمزد مبنای کسر حق‏‌بیمه از سوی سازمان تامین اجتماعی صادر شد که براساس آن حداقل دستمزد روزانه مبنای وصول حق‌بیمه بیمه‌شدگان مشمول قوانین کار و تأمین‌اجتماعی مبلغ ۱،۷۶۹,۴۲۸ ریال است.

رگبار باران در تهران از عصر امروز

تهران (پانا) - مطابق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از عصر امروز یکشنبه ۶ فروردین تا سه‌شنبه ۸ فروردین، آسمان تهران نیمه ابری تا ابری خواهد بود و در بعضی ساعت‌ها همراه با بارش باران و گاهی رگبار است.

هشدار پلیس فتا درباره سرقت اطلاعات از تلفن‌های تعمیری در نوروز

تهران (پانا) - مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا با اشاره به محدودیت ارائه خدمات شرکت‌های معتبر برای تعمیرات تلفن همراه در تعطیلات نوروزی، نسبت به سرقت اطلاعات تلفن توسط تعمیرگاههای غیرمجاز هشدار داد.

رگبار باران و کاهش دما در نیمه غربی کشور

تهران (پانا) - رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران و وزش باد شدید طی امروز برای کل نوار غربی کشور و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز خبر داد.

هوای پایتخت «قابل قبول» شد

تهران (پانا) - بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، شاخص کیفیت هوای پایتخت بعدازظهر امروز یکشنبه در وضعیت زرد یعنی قابل قبول قرار گرفت.

همه عناوین اجتماعی