امروز: شنبه 1 آبان 1400 - 02:26 تبلیغات

بازگشایی مدارس از فردا؛ در شهر‌های قرمز و نارنجی هم مدارس دایر می‌شوند

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت بازگشایی مدارس ارتباطی به رنگ‌بندی شهر‌ها ندارد و در شهر‌های قرمز و نارنجی هم مدارس دایر خواهند شد، اما اگر مراجع بهداشتی تصمیم خاصی درباره شهر یا منطقه‌ای بگیرند، آموزش و پرورش تابع تصمیمات آن‌ها است.

ابلاغ 40 میلیارد تومان اعتبار برای بازگشایی مدارس استثنایی

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی در یازدهمین نشست شورای راهبری گفت از ابتدای مهرماه مدارس استثنایی که حداکثر 50 دانش‌آموز دارند به‌صورت حضوری بازگشایی شدند. باتوجه‌به جمعیت پایین اکثر مدارس استثنایی 50 درصد کل دانش‌آموزان استثنایی به‌صورت حضوری در مدارس مشغول به تحصیل هستند و برای بازگشایی بهتر مدارس تاکنون 40 میلیارد تومان اعتبار به مدارس استثنایی اختصاص‌یافته است.

الکترونیکی شدن ۳۰ مجله رشد

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی مجلات الکترونیکی رشد را دارای رشد چشمگیر خواند و اظهار کرد هم اکنون، بالغ بر 30 عنوان از مجلات رشد، دارای صفحات اختصاصی در فضای فناوری و به شکل وب سایت هستند و روزانه شاهد آماری نزدیک به 60 هزار بازدید در این بخش هستیم.

برگزاری نشست ستاد مستندسازی اموال غیرمنقول آموزش و پرورش

تهران (پانا) - دومین جلسه ستاد مستندسازی اموال غیرمنقول وزارت آموزش و پرورش با حضور معاون حقوقی و امور مجلس، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع، رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، رییس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی، مدیران کل حقوقی، پشتیبانی و امور مالی در معاونت حقوقی و امور مجلس برگزار شد.

همه عناوین آموزش و پرورش