امروز: سه شنبه 8 فروردین 1402 - 18:56 تبلیغات

پروفایل حرکتی دانش‌آموزان ابتدایی در قالب برنامه درسی قرار گرفت

تهران (پانا) - مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش گفت پروفایل حرکتی دانش‌آموزان ابتدایی در قالب برنامه درسی قرار گرفت و مشخص شدن وضعیت استقامت و مهارت‌های بنیادین، کمک بسیار بزرگی به وضعیت سلامتی دانش‌آموز می‌کند.

آخرین آمار از اسکان نوروزی فرهنگیان

تهران (پانا) - مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش از پذیرش یک میلیون و ۳۲۲ هزار و ۲۷۴ نفر مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش و پرورش خبر داد و گفت میزان پذیرش تاکنون به یک میلیون و ۸۷۲ هزار و ۷۸۲ نفر - روز رسیده است.

سیمای مطلوب الگوی سوم زن چیست؟

تهران (پانا) – مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش معتقد است که زن با توجه به الگوی سوم هم باید به دنبال شناخت حقوق خود باشد و هم مسئولیت‌های خود در جامعه را بشناسد.

تدوین برنامه‌های جبرانی برای دانش‌آموزان

تهران (پانا) - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش با اشاره به تدوین برنامه‌های جبرانی برای دانش‌آموزان گفت استان‌ها از سوی شورای مدارس برای برنامه‌های جبرانی برنامه‌ریزی می‌کنند و این برنامه‌ها بعد از ظهرها یا پنجشنبه انجام می‌شود.

25 درصد نیروی انسانی مدارس عام‌المنفعه را آموزش و پرورش تامین می‌کند

تهران (پانا) - رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه عام‌المنفعه یعنی مدرسه و موسسه‌ای که سودی برای هیچ فردی ندارد و شهریه دریافتی از دانش‌آموزان هم برای موسسه هزینه می‌شود، گفت آموزش و پرورش برای کمک به این نوع مدارس می‌تواند حداقل 25 درصد نیروی انسانی این نوع مدارس را تامین کند.

پوشش هزار مجموعه ورزشی کشور در طرح شهید خرازی

تهران (پانا) – مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اجرای طرح شهید خرازی (آزادسازی و مردمی‌سازی مجموعه‌های ورزشی) گفت هزار مجموعه ورزشی وزارت آموزش و پرورش در سال اول تحت پوشش این طرح قرار گرفت.

آمادگی تحویل ۳۰ هزار کلاس درس در سال

تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس روز شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲، گزارشی از عملکرد سازمان در سال ۱۴۰۱ و برنامه های در پیش روی سازمان نوسازی مدارس کشور ارائه داد.

همه عناوین آموزش و پرورش