امروز: دوشنبه 4 بهمن 1400 - 17:49 تبلیغات

2 طرح معاونت زنان برای کمک به اشتغال زنان سرپرست خانوار

تهران (پانا) - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خبر داد معاونت زنان دو طرح ایجاد کسب و کار پایدار خانواده محور برای کمک به اشتغال زنان سرپرست خانوار را در تمام استان‌ها و برنامه ای برای جلوگیری از آسیب طلاق در دستور کار دارد.

افزایش پوشش تحصیلی دختران مناطق محروم

تهران (پانا) - مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور زنان توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و افزایش پوشش تحصیلی دختران مناطق محروم را از جمله برنامه‌های مهم دانست که نیازمند همراهی و همکاری است.

آثار همایش ملی «تربیت در زیست بوم جدید» سال‌ها در نظام تعلیم و تربیت جاری خواهد بود

تهران (پانا) - جلسه هماهنگی نخستین همایش ملی «تربیت در زیست بوم جدید» با حضور مدیر کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و معاونان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار شد.

ابعاد همکاری سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با جهاد دانشگاهی بررسی شد

تهران (پانا) - در راستای دریافت ابعاد همکاری، نشست هم اندیشی سازمان با جهاد دانشگاهی، با حضور رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی و جمعی از مدیران و معاونین دو سازمان برگزار شد.

قدردانی رسمی «مدیرکل آیسسکو» از حضور «وزیر آموزش و پرورش» در چهاردهمین اجلاس عمومی آیسسکو در قاهره

تهران (پانا) - «سالم محمد المالک»، مدیرکل سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام، آیسسکو، طی پیامی از حضور و سخنرانی «وزیر آموزش و پرورش» در چهاردهمین اجلاس عمومی آیسسکو در قاهره، تقدیر و تشکر کرد.

برگزاری پویش مجازی «دست‌بوسِ مادر» در شبکه شاد

تهران (پانا) - مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری پویش مجازی «دست‌بوسِ مادر» در شبکه شاد همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) و روز مادر و بزرگداشت مقام زن با همکاری دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری خبر داد.

همه عناوین آموزش و پرورش