امروز: جمعه 24 اردیبهشت 1400 - 20:31 تبلیغات

حذف رمز ارز به صلاح اقتصاد کشور نیست

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون اقتصادی می‌گوید گزارش این کمیسیون قرار است چارچوب قانونمند مشخصی را برای رمزارزها در نظر بگیرد تا بتوانیم در شرایط تحریمی از این ظرفیت استفاده کنیم و به منابع ارزی کمک شود.

اخطار آبفا تهران به مشترکان پرمصرف آب

تهران (پانا) - معاون درآمد و امور مشترکین آبفا استان تهران خبر داد از اول خرداد به تمامی مشترکان پرمصرف و بدمصرف اخطار ارسال خواهد شد و در صورت تداوم، محدودیت مصرف را اعمال خواهیم کرد.

افزایش ۵۰۰ هزار تومانی قیمت سکه

تهران (پانا)- یکی از اعضای هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، از صعودی شدن روند قیمت‌ها در بازار طلا و سکه پس از یک ماه آرامش نسبی و تعطیلی واحدهای صنفی خبر داد و اعلام کرد که نوسان افزایشی نرخ ارز طی یک هفته اخیر، سبب رشد قیمت‌ سکه و طلا در بازارهای داخلی شده است.

شرکت‌های هواپیمایی ملزم به استرداد کامل وجه بلیت‌های صادره به مقصد ترکیه هستند

تهران (پانا) - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری می‌گوید به دلیل ممنوعیت تردد سراسری در کشور ترکیه، شرکت های هواپیمایی ترکیش ایرویز، سان اکسپرس، پگاسوس، فری برد، تیلویند، کرندون و شرکت های هواپیمایی داخلی موظف به استرداد کامل وجه بلیت های صادره به مقصد ترکیه هستند.

ضریب نفوذ اینترنت ثابت کاهش یافت

تهران (پانا) - ضریب نفوذ پهن‌باند تا پایان سال ۱۳۹۹، به ۱۰۶.۳۵ درصد رسیده که ۱۰۰.۲۲ درصد آن مربوط به اینترنت پهن‌باند سیار و ۶.۱۳ درصد مربوط‌ به اینترنت پهن‌باند ثابت است و در مقایسه با آمار سال ۱۳۹۸، با کاهش روبه‌رو شده است.

نقدینگی جدید در راه بازار است

تهران (پانا) - با توجه به شرایط بازار سرمایه، سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت اقتصاد بسته حمایتی تحت عنوان ۳+۷ تهیه کردند که مورد تصویب سران شورا هم قرار گرفت  و اکنون در انتظار تایید نهایی آن هستیم.

32 درصد از متقاضیان تسهیلات تولید گرفتند

تهران (پانا) - سال گذشته حدود ۳۲ درصد از کل ثبت نام کنندگان دریافت تسهیلات رونق تولید و حدود ۴۳ درصد از ثبت نام کنندگان تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) موفق به دریافت آن‌ شده‌اند.

همه عناوین اقتصادی