امروز: سه شنبه 5 مرداد 1400 - 21:59 تبلیغات

صنایع آب‌بر در کنار خلیج فارس ساخته شوند

تهران (پانا) - رئیس انجمن سنگ آهن با اشاره به آب‌بری بالای صنایع فولادی و استقرار و جانمایی نامناسب آنها می‌گوید کارخانجات آتی فولادی که در کشور احداث می‌شوند باید با مکان‌نمایی و جانمایی مناسب‌تری احداث شوند و به طور مثال برای تامین آب در مجاورت خلیج فارس ساخته شوند.

اطلاعیه توزیع تهران بزرگ در خصوص قطع برق مجتمع تجاری علاءالدین

تهران (پانا) - شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد قطع برق مجتمع تجاری علاءالدین به دلیل مصرف بالای برق و عدم همکاری در مدیریت بار و در راستای تامین برق مشترکان خانگی و مراکز حساس به‌ویژه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بوده است.

کشف دو کیلوگرم تریاک در بسته چوبی توسط گمرک

تهران (پانا) - سخنگوی گمرک می‌گویدبا هوشیاری کارکنان بخش امانات پستی گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) دو کیلو گرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در کالای صنایع دستی به مقصد فرانسه جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

رشد ۱۵۴ میلیارد دلاری صادرات در هشت سال گذشته

تهران (پانا) -بر اساس آمارهای گمرک، با وجود محدودیت‌های تحریمی و شیوع ویروس کرونا، میزان صادرات در دولت‌های یازدهم و دوازدهم نسبت به دوره هشت سال قبل از آن ۱۵۴ میلیارد و ۳۶۱ میلیون دلار افزایش را به ثبت رساند.

کمک‌های جدید کرونایی در راه است

تهران (پانا) - اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد که کمک‌های اقتصادی بخش خصوصی به استان‌های مختلف کشور برای مقابله با کرونا ادامه خواهد داشت.

از قیمت طلا و سکه چه خبر؟

تهران (پانا) - هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۷۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان است.

ظرفیت کامل مولدهای برق اضطراری ادارات فعال شود

تهران (پانا) - معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اشاره به شرایط ویژه هفته ابتدایی مرداد، بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت‌های مدیریت بار شبکه تاکید کرد و گفت: ظرفیت کامل مولدهای برق اضطراری ادارات فعال شود.

۶۰ درصد خانه‌های خالی در کشور شناسایی شد

تهران (پانا) -وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه هم‌اکنون۵۳۴هزار واحد مسکن ملی در سراسر کشور در دست ساخت است، از اجرایی شدن قانون اخذ مالیات از خانه‌های خالی طی همین ماه خبر داد.

مصرف برق باز هم رکورد زد

تهران (پانا) - میزان مصرف برق دیروز به ۶۶ هزار و ۸۸۷ مگاوات رسید که در طول تاریخ صنعت برق کشور بی سابقه بوده است.

همه عناوین اقتصادی