امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 19:12 تبلیغات

گسترش عدالت اجتماعی و رونق اقتصادی با حذف ارز ترجیحی

تهران (پانا) - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می‌گوید ارز ترجیحی باید حذف می‌شد چون در دولت قبل زمینه بسیاری از رانت‌ها و فسادها شد. برخی این ارز را به نام واردات مایحتاج مردم دریافت و واردات هم انجام دادند اما به دلیل تفاوت قیمت ارز ترجیحی با ارز آزاد آن را در بازار با نرخ ارز آزاد در اختیار مردم قرار دادند و عملا این ارز دردی از مردم درمان نکرد.

صحت انتخابات اتاق‌های بازرگانی تایید شد

تهران (پانا) - اتاق بازرگانی تهران اعلام کرده که پس از ماه‌ها بحث و گمانه‌زنی سرانجام رای نهایی و قطعی شعبه ۱۸ دادگاه تجدید نظر استان تهران در مورد انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در سال ۱۳۹۷ صادر شده است.

اعلام آخرین قیمت هزینه اوراق مسکن

تهران (پانا) - قیمت اوراق مسکن در ماه‌های ابتدایی سال گذشته افزایش و در سال جاری کاهش داشته است. به طوری که هر برگ این اوراق در فروردین سال ۱۴۰۰، ۱۴۳ هزار و ۶۰۰ و تسه امسال (تسهیلات مسکن) ۱۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت دارد.

نرخ دلار در صرافی‌ها کاهش یافت

تهران (پانا) - در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار 27 هزار و 717 تومان و قیمت خرید دلار از مردم 27 هزار و‌ 442 تومان تعیین شده است.

سکه 14 میلیون و 400 هزار تومان شد

تهران (پانا) - امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۳۶۳ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

۱۹ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومان به حساب سازندگان طرح نهضت ملی مسکن واریز شد 

تهران (پانا) - مدیرعامل بانک‌مسکن اعلام کرد در طرح نهضت ملی مسکن در مجموع ۱۹ هزار و۵۰۰ میلیارد تومان به حساب سازندگان واریز شده است که از این میزان ۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و ۱۰ هزار میلیاردتومان از محل تسهیلات است.

همه عناوین اقتصادی