امروز: شنبه 1 آبان 1400 - 01:11 تبلیغات

کاهش تقاضای خرید سکه در بازار

تهران (پانا) - نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید کاهش تقاضای خرید سکه به این دلیل است که بازار روندهای آتی را افزایشی نمی‌داند و چون بازار جاذبه را از دست داده است تقاضا نیز کاهش یافته است وسرمایه‌گذاران جدید در این بازار وجود ندارند.

سهام عدالت شما چقدر می‌ارزد؟

تهران (پانا) - ارزش سبد سهام عدالت در هفته گذشته در مقایسه با هفته سوم مهرماه با افت ارزش مواجه شد که نگرانی‌هایی را برای افرادی که این سهام را در اختیار دارند، ایجاد کرده است.

حاشیه عجیب حراج جدید ایران‌خودرو

تهران (پانا) - خودروسازان همچنان درگیر بحران نداشتن قطعه و زیان انباشته هستند و در این شرایط هم دست از اجرای طرح‌های پیش‌فروش برنمی‌دارند، اما عجیب آنجاست که ایران خودرو در حراج اعلامی جدیدش مبلغ پیش پرداخت را کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودرو تعیین کرده است.

میرکاظمی: مهار تورم در گرو اعتماد سرمایه گذاران بخش خصوصی است

تهران (پانا) - مسعود میرکاظمی امروز در جلسه شورای اداری خلخال عنوان کرد که وقتی زمینه لازم برای رشد و ثبات اقتصادی و  آرامش خیال سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در تولید کار و ثروت در جامعه فراهم شود، پدیده مهار تورم اتفاق خواهد افتاد.

قیمت دلار و نتیجه مذاکرات بر قیمت خودرو اثر ندارد

تهران (پانا) - چراغ سبز دولت به واردات خودرو، تعداد فروشندگان خودرو را زیاد کرد. این در حالی است که فروشندگان حتی حاضر نیستند خودروهای خود را ارزان بفروشند. در این شرایط آیا قیمت خودرو در هفته اول آبان ارزان می‌شود؟

وزیر نیرو: خشکسالی مهرماه در نیم قرن اخیر بی‌سابقه است

تهران (پانا) - علی‌اکبر محرابیان روز جمعه در سفر به استان اردبیل و بازدید از طرح‌های نیمه‌تمام سدسازی در منطقه مغان عنوان کرد که امسال میزان بارندگی در کشور نسبت به ۵۰ سال گذشته کاهش محسوسی داشته به طوری که در برخی استان‌ها بارندگی‌ها حدود ۵۰ درصد کاهش داشته است.

اختلاف قیمت خودروها در بازار آزاد و کارخانه چقدر است؟

تهران (پانا) - پیش‌فروش شش محصول پرطرفدار ایران خودرو از روز پنج شنبه، ۲۹ مهرماه آغاز شده و تا یکشنبه دوم آبان ماه ادامه دارد. در طرح پیش‌فروش مهر و آبان ایران خودرو، قرار است شش خودروی تارا دستی، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک به صورت قرعه‌کشی عرضه شود.

همه عناوین اقتصادی