امروز: چهارشنبه 4 خرداد 1401 - 05:47 تبلیغات

آزادسازی خرمشهر/فیلم

ایلام ( پانا ) - سوم خرداد ماه یادآور خون های پاکی است که برای نشاندن نهال آزادی در خرمشهر بر زمین این دیار ریخته شد، هرگز از یاد نبریم که استقلال و آزادی امروز ایران حاصل جانفشانی شهیدان و ایثارگرانی است که درس آزادگی را در مکتب حسین بن علی علیه السلام فرا گرفتند و این روز یادگاری است از حماسه های آنان.

سالروز آزادسازی خرمشهر/فیلم

ایلام( پانا ) - سوم خرداد سالگرد فتح خرمشهر و رشادت دلیر مردان بی ادعا گرامی و ماندگار است این روز مبارک و خاطره انگیز تا ابد در تاریخ و در دلها می ماند.

خبرگزاری پانا احساس مسئولیت‌پذیری من را بیشتر کرده است / فیلم 2

یاسوج (پانا) - فائزه کناری، دانش‌آموز خبرنگار پانا در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس پانا با بیان اینکه خبرگزاری پانا در بخشی از شکوفایی استعدادهای او موثر بوده و حرفه خبرنگاری باعث بهتر شدن فن بیان و بالارفتن سطح مطالعه و آگاهی در وی شده است، عنوان کرد از زمانی که وارد این خبرگزاری شده احساس مسئولیت‌پذیری بیشتری دارد.

مسیر دشوار اما لذت بخشی را گذراندم

از تابستان سال گذشته که به طور کاملا اتفاقی عضو خبرگزاری پانا شدم زمان نسبتا زیادی نمی‌گذرد؛ اما برای من قرن‌هایی پر از تجربیات شیرین و گاه سخت گذشت.

خبرنگاری در زندگی من تاثیر مثبتی گذاشته است/ فیلم

یاسوج (پانا) - محمد صادق بهرامی پور دانش‌آموز خبرنگار عضو خبرگزاری پانا در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس پانا عنوان کرد خبرنگاری در زندگی او تاثیر مثبتی گذاشته و این چهار سالی که در زمینه اطلاع‌رسانی در خبرگزاری پانا کار می‌کند، توانسته‌است جایگاه خود را در جامعه به سطح بالاتری برساند.

سواد زندگی، مهم‌ترین اصل در یک ازدواج موفق است

بهارستان دو (پانا) - کارشناس روانشناسی بالینی بهارستان دو با بیان اینکه ازدواج مقدس‌ترین و پیچیده ترین رابطه میان دو انسان است گفت مهمترین اصل در یک ازدواج موفق، داشتن سواد زندگی  است.

همه عناوین دانش‌ آموز خبرنگار