امروز: شنبه 9 مرداد 1400 - 13:14 تبلیغات

چالش‌های فضای مجازی

رودهن(پانا)-اینترنت ابزار قدرتمندی است که ھم می‌تواند باعث رشد علمی، فرھنگی و تعلیم و آموزش در بین دانش‌آموزان و ھم باعث بروز فسادھای فکری و رفتاری شود.

جشنواره فرهنگی هنری فردا موقعیت جدید در تعلیم و تربیت با تأثیرگذاری خاص است

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش گفت غالباً این طور تصور می‌شود که استعدادها تابع برخورداری‌ها هستند و در مناطق خاصی وجود دارند اما ما در این مسابقات می‌بینیم افرادی از مناطق بسیار محروم شناسایی شدند و فرصت برابر آموزش برای دانش‌آموزان ایجاد شد.

فواید مطالعه در اوقات فراغت

رودهن(پانا)- دبیر ادبیات مدرسه استعداد درخشان آموزش و پرورش رودهن تاکید کرد اساس و زیربنای شخصیت انسان در سنین کودکی پایه‌گذاری می‌شود و آموخته‌های این دوران، تأثیر عمیقی بر آینده شخص دارد.

خانواده‌ها، دانش‌آموزان را به حضور در مسیر هنر تشویق و این عرصه را برایشان فراهم کنند

تهران(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با تاکید بر تجربه لذت هنری برای دانش‌آموران عنوان کرد خانواده‌ها، دانش‌آموزان را به حضور در مسیر هنر تشویق و این فضا و عرصه را برایشان فراهم کنند تا فرزندانشان در زمینه‌های هنر قدم بردارند.

استقبال دانش‌آموزان از جشنواره فرهنگی هنری فردا با وجود محدودیت‌ها فراتر از حد انتظار بود

تهران (پانا)- معاون برنامه‌ریزی فعالیت‌های فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش در مراسم اختتامیه مسابقات فرهنگی هنری فردا بیان کرد استقبال دانش‌آموزان از این جشنواره با وجود محدودیت‌های کرونایی در سراسر کشور فراتر از حد انتظار بود.