امروز: یکشنبه 23 مرداد 1401 - 10:35 تبلیغات

خودآگاهی، کلید سازندگی در دوران نوجوانی و جوانی است

ملارد(پانا) - مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری ملارد، دوران جوانی را مهم‌ترین زمان زندگی و مظهر نشاط و سازندگی برشمرد و عنوان کرد در این بزنگاه طلایی زندگی هر فرد، خودآگاهی یکی از مهم‌ترین مسائل و کلید سازندگی و موفقیت است.

هنر و خلاقیت در چپ‌دست‌ها بالاتر است

ملارد (پانا) - یک روانشناس در روز جهانی چپ‌دست‌ها عنوان کرد هنر و خلاقیت در چپ‌دست‌ها بالاتر از راست‌دست‌ها است و آن‌ها سنجیده‌تر فکر می‌کنند.

برگزاری‌ کارگاه‌ آموزشی‌ با عنوان آشنایی‌ با شیوه‌ تنظیم‌ گزارش‌ اقدام‌پژوهی

تهران (پانا) - معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان «آشنایی با شیوه تنظیم گزارش اقدام پژوهی» ویژه رابطین پژوهش مدارس استان خبر داد.

حملات رژیم صهیونیستی، نشان ضعف و هراس آن‌ها از قدرت و شجاعت فلسطینیان است

شهرری(پانا) - نماینده یازدهمین دوره مجلس دانش‌آموزی و نایب رئیس مجمع اعضای سازمان دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران، در پی همراهی با فراخوان پویش سراسری «به کدامین گناه» گفت حملات رژیم غاصب صهیونیستی چیزی جز نشان دادن ضعف و هراس آن‌ها از قدرت و دفاع جانانه مردم غیور، شجاع و همیشه آماده فلسطین ندارد.

درخشش شهرستان‌های استان تهران در جشنواره‌های فردا و کانون‌های فرهنگی، تربیتی

تهران (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از کسب 218 رتبه کشوری توسط دانش‌آموزان و فرهنگیان شهرستان‌های استان تهران در چهلمین دوره جشنواره فرهنگی هنری فردا و سومین دوره جشنواره فرهنگی، هنری کانون‌های فرهنگی، تربیتی خبر داد.