امروز: سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 12:38 تبلیغات

سن طلایی برای کمک به کودکان اتیسم 2 تا 5سالگی است

خرم آباد(پانا) - دوم آوریل را مصادف با ۱۳ فروردین، روز جهانی آگاهسازی اختلال اتیسم معرفی کردند. اتیسم بیماری نیست، بلکه یک اختلال رشدی - عصبی است که از سن 2 سالگی علائم و نشانه های آن ظاهر می شود که باید این تفاوت ها توسط والدین و جامعه، به موقع پذیرش و درک شود.

رفع تعلیق فدراسیون جودو بارقه های امید را در بین ورزشکاران و پیشکسوتان این رشته روشن کرد

خرم آباد (پانا) - امروزه جایگاه ورزش به عنوان یکی از منابع قدرت و وسیله ای برای ارتقا قدرت دیپلماسی عمومی کشورها شناخته می شود و دولتها برای پیشبرد اهداف و منافع بین المللی شان از آن استفاده می کنند. بر این اساس به گفته عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، رفع تعلیق فدراسیون جودو بارقه های امید را در بین ورزشکاران و پیشکسوتان این رشته روشن کرد.

شکل گیری مجلس دانش آموزی نقطه امیدی برای تعالی آموزش و پرورش است

خرم آباد (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان در گفتگوی زنده با نمایندگان مجلس دانش آموزی در بستر شبکه شاد بیان کرد اصل، دانش آموز است و آرزوی مدیران و معلمان، افتخار آفرینی و درخشش دانش آموزان است.

دانش آموز محوری، دانش آموز باوری، دانش آموز یاوری سه عامل موفقیت دانش آموزان در جامعه است

خرم آباد (پانا) - جلسه تقدیر از پیشکسوتان و فعالان تشکل پیشتازان سازمان دانش آموزی استان لرستان، با حضور رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان، ٬مدیر سازمان دانش آموزی و کادر اداری این سازمان در محل دفتر مدیریت برگزار شد.

سوارکاری باعث ایجاد اعتماد به‌نفس در سوارکار می‌شود

خرم‌آباد (پانا) - یک مربی سوارکاری در لرستان در خصوص فواید سوارکاری تاکید می‌کند این ورزش فقط سوار بر اسب شدن نیست و فواید زیادی در درمان برخی بیماری ها از جمله سکته قلبی دارد و باعث افزایش اعتماد به نفس و جسارت در سوارکار می‌شود. .