امروز: جمعه 24 اردیبهشت 1400 - 21:28 تبلیغات

3 هزار و 457 سقط جنین در گلستان

گلستان(پانا)- خداوند متعال در آیات قرآن به بررسی عواملی که آسیب کشته شدن جنین توسط پدر و مادر می‌شود پرداخته است و با پاسخ‌ به همه آن‌ها و ضمانت‌های محکم و وعده‌های حتمی از همه مادران و پدران خواسته است که از ارتکاب این عمل خودداری کنند.

گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی

گلستان(پانا)-سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران نهادی عمومی و غیردولتی وابسته به وزارت آموزش و پرورش است که در قالب تربیت اجتماعی مکمل تربیت عمومی بوده و در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۷۸ فعالیت‌های خود را با شعار «همدلی، همفکری، همکاری» شروع نمود و دانش‌آموزان پسر و دختر را در سه دوره تحصیلی و از پایه اول ابتدایی تا پایه دوازدهم (۱۲ سال تحصیلی) تحت پوشش قرار می‌دهد.

سازمان دانش‌آموزی با هدف ارتقای روحیه نظم‌پذیری و تربیت اجتماعی دانش‌آموزان ایجاد شد

گلستان(پانا)-سازمان دانش‌آموزی  به مثابه بازویی توانمند برای معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش در زمینه سازی تعلیم و تربیت اسلامی دانش آموزان و کسب فضایل اخلاقی، مهارتی، اجتماعی و کمالات انسانی است.

آسیب پذیری کودکان در کانون خانواده

گلستان(پانا)-ازدواج و تشکیل خانواده پیوندی مقدس، میثاقی محکم، بنایی محبوب نزد خداوند و عاملی موثر در حفظ دین، پذیرش عبادت انسان، تکوین مودت در رحمت، پاسداری از حریم عفت، تضمین رزق و روزی و تعظیم سنت نبوی است.