امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 19:01 تبلیغات

برای آنهایی که می‌خواهند خبرنگار شوند

کرمانشاه (پانا) - مهرآفرین کریمی، دانش‌آموز خبرنگار پانا در کرمانشاه به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس خبرگزاری پانا می‌گوید خبرنگاری شغلی است که مانند زنجیر بر اعضای انسان می‌پیچد تا اینکه به زایش محصولی درآید که موثر برای جامعه، کشور و مردم باشد.

خبرنگار دانش‌آموز اهل دالاهو از خاطرات خود می‌گوید /فیلم

کرمانشاه(پانا) ـ سوگل فتحی دانش‌آموز خبرنگار دالاهویی در بیستمین سالگرد تاسیس خبرگزاری پانا از تاثیری که خبرنگاری بر زندگی او داشته و از خاطرات مصاحبه اول خود با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه می‌گوید.

آیین گرامیداشت هفته سلامت در مدارس کرمانشاه /فیلم

کرمانشاه (پانا) - سفیران سلامت دانش‌آموزی به دانش‌آموزان داوطلب و علاقه‌مند به فعالیت‌های گروهی در حیطه‌های مختلف سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی اطلاق می‌شود. وظیفه سفیران سلامت مدارس، انتقال مفاهیم بهداشتی به دانش‌آموزان است.

قدردانی دانش‌آموزان کرمانشاهی از معلمان/فیلم

کرمانشاه (پانا) - دانش‌آموزان با معرفی معلم خود، نکاتی که از وی یاد گرفتند و یا خصلت‌های اخلاقی شایسته‌ای که دریافت کردند و باعث شده آن معلم، معلم خوب و محبوبشان تلقی شود را عنوان کردند.

پویش معلم خوب من در کرمانشاه

کرمانشاه (پانا) - معرفی ویژگی‌های یک معلم خوب از نگاه دانش‌آموزان، قدردانی از مقام معلم با نگاه ملی و گفتمان‌سازی گرامیداشت مقام رفیع معلم در جامعه، از اهداف پویش معلم خوب من است. برخی از دانش‌آموزان کرمانشاهی از این پویش و معلمان خود صحبت می‌کنند.