امروز: شنبه 1 آبان 1400 - 01:09 تبلیغات

افتتاح و کلنگ‌زنی چندین پروژه ورزشی ویژه دانش‌آموزان در شهرستان لار

شیراز(پانا) - معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس از افتتاح پروژه‌های مختلف ورزشی در سراسر استان با فرا رسیدن هفته تربیت‌بدنی و ورزش خبر داد و افزود 6 پروژه ماندگار ورزشی امروز در شهرستان لار کلنگ‌زنی و افتتاح شد.

بستری روزانه بیش از ۲۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان فارس

شیراز(پانا) - به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در نشست ستاد مدیریت کرونا، به طور متوسط، روزانه بیش از ۲۰۰ بیمار جدید مشکوک و یا مبتلا به کروناویروس در بیمارستان‌های استان بستری می‌شوند.

نقش سازمان دانش‌آموزی در تربیت و افزایش مهارت دانش‌آموزیان بسیار موثر است

شیراز(پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس، تشکل‌های دانش‌آموزی را یار و یاور نظام تعلیم و تربیت برشمرد و افزود سازمان دانش‌آموزی یکی از این تشکل‌هاست که به‌خوبی در تربیت و افزایش مهارت اجتماعی دانش‌آموزان بسیار موثر است.

تربیت، اساس کار سازمان دانش‌آموزی است

شیراز(پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش فارس، اساس کار و جان مایه کار سازمان دانش‌آموزی را تربیت دانست و افزود حاصل این فعالیت‌ها تربیت نسلی است که قرار است فردا، مدیران مسوولیت پذیر و مشارکت‌جویی باشند که با تسلط بر قدرت برنامه‌ریزی و مشارکت جمعی زمینه پیشرفت ایران اسلامی را فراهم کنند.

برگزاری نشست تبیین سند تحول تشکیلات پیشتازان در فارس

شیراز(پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس، فعالیت‌ها و برنامه‌های این سازمان را فرصتی مناسب برای سازگار کردن دانش‌آموزان با تغییرات اجتماعی برشمرد و افزود ارتقای مهارت‌های اجتماعی افراد به آنان در تشخیص راه درست از نادرست کمک می‌کند و موجب ارتقای تاب‌آوری و قدرت حل مساله که از ضروریات زندگی جمعی است می‌شود.