امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 19:10 تبلیغات

کریمی: نمایندگان مجلس دانش‌آموزی ، علمداران گام دوم انقلاب هستند

شیراز(پانا)- رئیس سازمان دانش‌آموزی استان فارس، نمایندگان مجلس دانش‌آموزی را علمداران گام دوم انقلاب اسلامی برشمرد و گفت تلاش دانش‌آموزان به عنوان پیشگامان تمدن نوین اسلامی در راستای تحقق بیانه گام دوم انقلاب اسلامی ستودنی است.

معلمان خوب، پایه‌گذاران نسلی موفق در جامعه هستند

آباده (پانا) -– معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس، وجود معلمان خوب و تاثیر‌گذار را لازمه یک جامعه توانمند و قوی دانست و جامعه فرهنگیان را افرادی تاثیر گذار در تربیت و آینده دانش‌آموزان خواند.

اصل کار فرهنگی، کار با نوجوانان است

شیراز(پانا)- معاون فرهنگی نهاد نماینده ولی فقیه در استان فارس، روسای سازمان‌های دانش‌آموزی و مربیان این سازمان را جهادگران عرصه تعلیم و تربیت خواند و افزود: شما خط مقدم جهاد تبیین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب هستید.

رویکرد دانش‌آموز محوری یک اصل اساسی در سازمان دانش‌آموزی فارس است

شیراز(پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی استان فارس از رویکرد دانش‌آموز محوری این سازمان در تمام فعالیت‌های فصل جدید آن خبر داد و گفت سازمان دانش‌آموزی استان فارس در فصل جدید خود، با نگاه ناب تربیت اسلامی به اجرای برنامه‌های مختلف تربیتی، آموزشی مناسبتی پرداخته و رویکرد دانش‌آموز محوری را یک اصل اساسی در دستور کار خود قرار داده است و تمام فعالیت‌های خود را با همکاری و همراهی دانش‌آموزان دنبال می‌کند.

برای تربیت اجتماعی دانش‌آموزان از ظرفیت ارگان‌ها و تشکل‌های دیگر استفاده می‌کنیم

آباده ( پانا ) - قاسم خلیفه امروز در جلسه ویدئو کنفرانس مسوولان سازمان‌های دانش‌آموزی مناطق 59 گانه آموزش و پرورش فارس که با حضور قائم مقام معاون وزیر و رئیس سازمان دانش‌آموزی کشور در شیراز برگزار شد، پیشنهاد تشریک مساعی با سازمان‌های دیگر را داد و افزود اگر بتوانیم با نهادهای مختلف برنامه‌های مشترک ایجاد کنیم مانع موازی کاری در بسیاری از فعالیت‌ها می‌شویم .