امروز: شنبه 9 مرداد 1400 - 12:21 تبلیغات

اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی برگزار می شود

ارومیه(پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی با اشاره به حضور مدیران ادارات نواحی 24 گانه استان در اجلاس مدیران وزارت آموزش و پرورش گفت سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور با محوریت شعار نصیب برابر آموزشی، ارتقاء کیفیت یادگیری و تربیت تمام ساحتی در گام دوم انقلاب اسلامی، برگزار می‌شود.

افزایش درک دانش‌آموزان نسبت به مهارت‌آموزی نیاز امروز نظام تعلیم و تربیت است

ارومیه(پانا)- مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه عنوان کرد برای پرورش نسلی کارآمد که بتواند آینده روشنی را برای کشور رقم بزند، باید به فکر راه‌های افرایش مهارت افراد در فرآیند تعلیم و تربیت بود. یکی از مهم‌ترین گام ها در مسیر تغییر نگاه نمره محور حاکم بر نظام آموزشی، افزایش درک دانش‌آموزان نسبت به مهارت‌آموزی است.

بازنگری اساسی در روند تالیف و تدوین کتب درسی ضروریست

ارومیه(پانا)- مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان ارومیه عنوان کرد به منظور عملیاتی سازی مطالبه به‌حق مقام معظم رهبری درزمینه آموزش مهارت‌محور در درجه اول ضرورت دارد تا بازنگری اساسی در روند تالیف و تدوین کتب درسی صورت گیرد.

ضرورت مناسب‌سازی محتواهای بارگذاری شده در شبکه شاد بر اساس شرایط دانش‌آموزان با نیازهای ویژه

ارومیه(پانا)- رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان آذربایجان غربی گفت مناسب‌سازی محتواهای بارگذاری شده بر اساس شرایط دانش‌آموزان با نیازهای ویژه به کمک همکاران متخصص در امر آموزش و افزایش پوشش حداکثری شبکه شاد برای تمامی دانش‌آموزان با نیاز ویژه خصوصا دانش‌آموزان تلفیقی و دانش‌آموزان مراکز یادگیری یک ضرورت است.