امروز: شنبه 9 مرداد 1400 - 14:25 تبلیغات

پخت و توزیع ۴۰۰ پرس غذای گرم بین بیماران و کادر درمان بیمارستان‌های میانه

میانه (پانا) -همزمان با عید غدیر و با حضور محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، معاون توسعه و برنامه ریزی، مسئول کانون خدمت رضوی و رئیس کمیته امداد امام خمینی، ۴۰۰ پرس غذای گرم به همت آستان قدس رضوی پخت و بین بیماران و کادر درمان بیمارستان ها و خانه سالمندان میانه توزیع شد.

باید با دید اشتغال به کارهای فنی و رسانه‌ای بنگریم

تبریز(پانا)- نشست مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با ارکان انجمن صنفی دفاتر نمایندگی روزنامه‌های سراسری با حضور مدیرکل، مسئول و کارشناس روابط عمومی و رئیس و اعضای انجمن در محل دفتر مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

صیانت از امنیت و سلامت جسمی و روانی دانش‌آموز، معلم و خانواده

ارومیه (پانا) - نماینده روسا و مدیران آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، مازندران، لرستان و قم در سی و پنجمین اجلاس کشوری با اشاره به اینکه اهمیت سلامت روانی و اجتماعی تا حد زیادی نادیده گرفته شده است، صیانت از امنیت و سلامت جسمی و روانی دانش‌آموز، معلم و خانواده را خواستار شد.

منابع انسانی، مالی و تجهیزات، متغیرهای اصلی برای کسب آمادگی در بازگشایی مدارس است

تبریز(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی در حاشیه سی و پنجمین اجلاس روسا و مدیران سراسر کشور با بیان اینکه تجربیات گذشته در سه محور منابع انسانی، منابع مالی و مدرسه و تجهیزات بعنوان استخوان‌بندی سیستم محسوب می‌شوند، تاکید کرد اگر به این سه متغیر خوب پرداخته شود، آمادگی کامل برای بازگشایی مطلوب مدارس ایجاد خواهد شد.

تکنولوژی یک چاقوی دو لبه است

تکنولوژی‌ها تغییر و تحولات عظیمی در زندگی انسان در سراسر جهان به وجود آورده‌اند. مانند هر چیز دیگری در زندگی انسان، تکنولوژی هم ممکن است پیامدهای مثبت و منفی داشته باشد و نکته مهم این است که بدانیم چگونه باید فرزندانان را از آسیب های استفاده از تکنولوژی دور کرد.