امروز: سه شنبه 6 مهر 1400 - 12:05 تبلیغات

حریق مرگبار خودروی خارجی در بزرگراه مدرس

تهران (پانا) - سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی یک دستگاه خودرو BMW در بزگراه مدرس خبر داد و گفت به سبب ضربات متعدد خودرو با گاردریل و بروز آتش‌سوزی، 2 نفر جان خود را از دست دادند.

سونامی سرطان‌های پیشرفته زنان به دلیل کرونا

تهران (پانا) - رئیس انجمن متخصصان زنان و مامایی ایران با اشاره به وقوع سونامی سرطان‌های پیشرفته زنان به دلیل کرونا گفت ترس از ابتلا به کرونا سبب مراجعه دیرتر بیماران به پزشکان یا ناقص ماندن درمانی آنها شده در حالی‌که تشخیص به موقع در درمان موفقیت‌آمیز سرطان بسیار حائز اهمیت است.

اخبار واردات واکسن را از روابط عمومی وزارت بهداشت پیگیری کنید

تهران (پانا) - مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با توجه به اظهارات پراکنده در رابطه با انواع واکسن مورد استفاده علیه بیماری کووید-۱۹ در کشور با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد منبع انتشار اخبار مرتبط با واکسیناسیون در کشور صرفا از طریق وبدا، رسانه رسمی وزارت بهداشت است.

برگزاری بیست و دومین جلسه قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا همزمان با اربعین

تهران (پانا) - بیست و دومین جلسه قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، همزمان با روز اربعین در ایران و به منظور آخرین جمع بندی و تشریک مساعی درخصوص اعمال مقررات و ترتیبات در بازگشت زائرین اربعین حسینی برگزار شد.

حضور بیش از ۵۰۰ نیروی خدمات شهری تهران در مسیر پیاده‌روی اربعین

تهران (پانا) - سازمان مدیریت پسماند با پاکسازی و رفت و روب مسیر راهپیمایان جاماندگان کربلا از ساعات آغازین صبح اربعین تا ۲ ساعت بعد از پایان مراسم، کربلای ایران را برای عبور زائران و عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) به کربلای عراق پیوند زدند.

غلظت ذرات غبار در هوای زاهدان به 469 واحد رسید

زاهدان(پانا)- رئیس اداره هواشناسی زاهدان گفت با نفوذ گردوغبار ناشی از وزش بادهای 120 روزه به زاهدان، بیشینه غلظت ذرات معلق در هوای شهر به 469 میکروگرم بر مترمکعب معادل 3 برابر حد مجاز رسید.