امروز: سه شنبه 16 خرداد 1402 - 05:50 تبلیغات

محیط زیست، میراثی ارزشمند است که باید به نسل‌های آینده انتقال یابد

اسلامشهر (پانا) - دبیرآموزش و پرورش اسلامشهر به مناسبت روز جهانی محیط‌زیست، حفظ منابع خدادادی را وظیفه عمومی برشمرد و گفت جایز نیست برای لحظه‌ای تفریحات کوتاه به محیط زیست آسیب رساند، چرا که محیط‌زیست میراث ارزشمندی است که باید به نسل‌های آینده منتقل شود.

توصیه‌های مشاور تخصصی فیروزکوهی برای رفع فشار روانی ایام امتحانات

فیروزکوه (پانا) - نیروی تخصصی مرکز مشاوره و خدمات روان‌شناختی فیروزکوه، استرس را به معنای فشار روانی دانست و گفت استرس، احساس تنش درونی است که توسط یک عامل فشار بیرونی یا درونی ایجاد می‌شود و می‌توان با انجام تمریناتی، علائم جسمی و روانی این حالات را تا حدودی کم کرد.

راز موفقیت در تمامی عرصه‌ها، خودباوری و داشتن ایمان به توانایی‌های فردی است

رباط‌کریم (پانا) - دانش‌آموز خبرنگار فعال شهرستان‌های استان تهران و رابط‌خبری سابق خبرگزاری پانای شهرستان رباط‌کریم، عامل موفقیت‌های خود را خودباوری برشمرد و شرط رسیدن به خواسته‌ها و اهداف را داشتن ایمان به توانایی‌های فردی دانست.

استرس امتحان را با برنامه‌ریزی و هدف گذاری صحیح می‌توان کاهش داد

پاکدشت (پانا) - مشاور دبیرستان شاهد ائمه اطهار شهرستان پاکدشت، در آستانه نزدیک شدن به امتحانات، بیان کرد استرس امتحان را با برنامه‌ریزی و هدف گذاری می‌توان کاهش داد و هر دانش‌آموز باید با توجه‌ به‌ خواسته‌ها و نیازهای فردی، اولویت‌بندی برنامه‌ روزانه‌اش را بر اساس خصوصیات خود، چیدمان کند.

اختلالات ذهنی و جسمی کودکان‌ تنها تا ۵ سالگی قابل درمان است

بهارستان یک (پانا) - مدیر مرکز آموزشی و توانبخشی فردوس ناحیه یک بهارستان گفت درمان اختلالات ذهنی و جسمی کودکان تنها تا ۵ سالگی قابل برطرف‌شدن است و این هم نیازمند توجه و اهتمام ویژه در کودکان دارای اختلال است.

باقیات الصالحاتی از جنس مدرسه یاری

قزوین(پانا)- در شهرک مدرس منطقه شال دراستان قزوین نهضتی مقدس به راه افتاده که در آن خانواده‌های متوفی برای شادی درگذشتگان خود بخشی از هزینه‌ها را صرف امر مقدس مدرسه‌یاری می‌کنند.

سهم جانباز فرهنگی از عاشقی/ فیلم

اصفهان (پانا) - رمضانعلی کاوسی در سال 1361 زمانی که دانشجوی تربیت معلم بوده است، در عملیات محرم بر اثر اصابت ترکش خمپاره از ناحیه نخاع و گردن دچار ضایعه نخاعی شد.

هنر معلمی از بهترین امتیازات جامعه بشری است

تهران(پانا) -  دبیر زبان انگلیسی دبیرستان طوبی منطقه ۱۴ با بیان اینکه از بهترین امتیازات جامعه بشری هنر معلمی است، درس تکریم و احترام به مقام معلم را از مهم‌ترین دروس آموزش و پرورش عنوان کرد.