امروز: شنبه 6 آذر 1400 - 20:11 تبلیغات

حاج قاسم ‌قدرت جبهه مقاومت را افزایش داد

بهاباد (پانا) - نماینده جنبش امل لبنان درچهارمین یادواره شهدای آمادوپشتیبانی که به یاد شهید رفیعیان و97 شهید تدارکات تیپ الغدیردرحسینیه صاحب الزمان عج بهاباد برگزارشد درسخنانی با بیان اینکه حاج قاسم ‌قدرت جبهه مقاومت را افزایش داد افزود:سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در تقویت توانمندی های مقاومت در غره نقش اساسی ایفا کرد.

بازدید اعضای مجلس دانش‌آموزی و پیشتاز از کتابخانه مرکزی یزد

با هدف آشنایی و ترغیب دانش‌آموزان به مطالعه و فرهنگ کتابخوانی و با توجه به هفته کتاب و کتابخوانی اعضای مجلس دانش‌آموزی به همراهی جمعی از دانش‌آموزان پیشتاز دبیرستان دخترانه زینبیه ضمن حضور در کتابخانه مرکزی یزد از برخی قسمت‌های آن مجموعه دیدن و با مسئولان هر یک از قسمت‌ها بحث و گفت‌وگو کردند.

دیدار با خانواده دانش‌آموز شهید عباس ضیاءقاسمی

یزد (پانا) - به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج جمعی از دانش‌آموزان پیشتاز مدارس ناحیه یک یزد با حضور در منزل پدر دانش آموز شهید عباس ضیاء قاسمی با خانواده آن شهید دیدار و با اهدای شاخه گل از آنان تقدیر کردند.

افتتاح دفتر خبرگزاری پانا در شهرستان اردکان

با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، رییس سازمان دانش‌آموزی استان یزد، رئیس اداره آموزش و پرورش اردکان و جمعی از مسئولان و با شرکت ۱۹۰ از دانش آموزان علاقه‌مند به حرفه خبرنگاری دفتر خبرگزاری پانا در شهرستان اردکان افتتاح شد.

اردوی یک روزه مدرسه دبیرستان دخترانه فرزانگان ناحیه دو یزد

دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه فرزانگان پس از دو سال در یک اردوی درون مدرسه ای که با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط دبیرستان دوره دوم فرزانگان انجام شد با یکدیگر دیدار و در این اردو مسابقاتی جذاب و برنامه های مفرحی توسط دانش آموزان آموزشگاه به اجرا در آمد.

نشست معاونین پرورشی و فرهنگی و مسئولان سازمان دانش‌آموزی سراسر استان یزد

در نشست یکروزه معاونین پرورشی و فرهنگی و مسئولین سازمان دانش‌آموزی نواحی ،مناطق و شهرستانهای یزد ضمن رو نمایی از پوشش جدید مربیان و مسئولان سازمان و تشریح باز مهندسی تشکیلات از سه استان برتر در حوزه انجام فعالیت های سازمان دانش آموزی تقدیر شد.

تلاش برای حفظ سلامت انسان‌ها مهمترین اولویت است

بهاباد(پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، در سفر به بهاباد در جلسه ستاد مقابله با کرونای این شهرستان شرکت کرد و در سخنانی با بیان اینکه هر مسئولی باید در جایگاه خود به وظیفه‌ای که دارد به خوبی توجه کند تا سلامت افراد در معرض خطر قرار نگیرد اظهار کرد تلاش برای حفظ سلامت انسان‌ها مهمترین اولویت است.

رتبه‌های برتر کنکور سراسری و مسابقات فرهنگی هنری بهاباد تجلیل شدند

بهاباد (پانا) - جشن ستارگان افتخار به منظور تجلیل از نفرات برتر کنکور سراسری سال 1399 و 1400 و برگزیدگان مسابقات قرآنی، فرهنگی و هنری بهاباد با حضور فرماندار، معاون پشتیبانی و معاون آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین در محل مجتمع فرهنگی هنری علامه ملاعبدالله بهابادی برگزار شد.

هم‌افزایی میان حوزه علمیه و آموزش و پرورش در استان یزد الگویی مناسب برای سایر استانهاست

یزد(پانا) - معاون امور استانها و ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت هم افزایی میان حوزه علمیه و آموزش و پرورش از جمله فعالیت‌هایی بوده است که برای سایر استانها می‌تواند ایجاد انگیزه جهادی و علاقه ملی و بین‌المللی به همراه داشته باشد.

گرامیداشت روز دانش‌آموز در دبستان ولایت ۲

مراسم گرامیداشت روز دانش‌آموز با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، جمعی از دانش‌آموزان مدرسه، والدین، آموزگاران و کادر آموزشگاه در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

گردهمایی روسای فناوری اطلاعات ادارات کل آموزش و پرورش کشور در استان یزد

یزد(پانا) - مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در حاشیه گردهمایی روسای ادارات فناوری ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور در استان یزد، از اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان برای تهیه ملزومات آموزش مجازی برای دانش‌آموزان کم برخوردار سراسر کشور خبر داد.