امروز: چهارشنبه 10 خرداد 1402 - 03:34 تبلیغات

جشن خیابانی به‌مناسبت دهه کرامت در اراک

جشن خیابانی در اراک به مناسبت دهه کرامت و میلاد امام رضا (ع) با حضور مردم و با اجرای برنامه‌های مختلف سخنرانی، مولودی‌خوانی، اجرای نمایش طنز و اجرای سرود برگزار شد.

ارائه تجارب برتر تربیتی، فرصتی برای مدیریت دانش و ثبت تجارب است

اراک (پانا) - رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر از آسیب‌های اجتماعی اداره کل آموزش‌وپرورش استان مرکزی گفت استفاده از ظرفیت‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در خصوص تجارب برتر تربیتی، رفع مشکلات و مسائل دانش‌آموزان امری ضروری است.

طرح شهید پناهی در استان مرکزی کلید خورده است/فیلم

اراک (پانا) - مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی عنوان کرد در مناطق روستایی و نقاط هدف طرح شهید پناهی به منظور جمع‌آوری مدارس کانکسی با جمعیت بالای ۱۰ دانش‌آموز در استان مرکزی کلید خورده است.

بازدید مدیرکل آموزش‌وپرورش استان مرکزی از سازمان دانش‌آموزی

احمدرضا نوازنی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان مرکزی ضمن حضور در سازمان دانش‌آموزی استان مرکزی از بخش‌های مختلف این سازمان بازدید و با رئیس سازمان دانش‌آموزی و کارشناسان سازمان و همچنین مسئول خبرگزاری پانا استان مرکزی دیدارو گفتگو کرد.

دشت لاله‌های واژگون در اراک

قله غازک یکی از قله‌های استان مرکزی و در امتداد رشته‌کوه راسوند قرار دارد و در اواسط فصل بهار دامنه این کوه لباسی از لاله‌های واژگون بر تن می‌کند.

برگزاری دورهمی پروانه‌ها به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) در اراک/فیلم

اراک (پانا) - جشن میلاد حضرت معصومه (س) تحت عنوان دورهمی پروانه‌ها در هنرستان فکوری به همت معاونت پرورشی ناحیه ۲ اراک با همکاری مدیران مدارس و کانون‌ها و امور بانوان ناحیه با حضور دختران و مدعوین برگزار شد.

استان مرکزی بیشترین آمار اعزام زیارت‌ اولی‌ها را به خود اختصاص داد/فیلم

اراک (پانا)-معاون فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی کشور عنوان کرد در سازمان دانش‌آموزی استان مرکزی با مدیریت جدید اتفاقات خوبی افتاده است که یکی از آن‌ها اردوی زیارت‌ اولی‌ها محسوب می‌شود که برای اولین‌بار با اینکه سهمیه استان مرکزی حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ نفر بیشتر نبوده اما آمار بالایی اعزام کردند و بیشترین آمار اعزام زیارت‌ اولی‌ها را به خود اختصاص داد.

شبکه خادمیاران رضوی با هدف محرومیت‌زدایی‌ راه‌اندازی شد

اراک (پانا) - مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مرکزی  گفت شبکه خادمیاران رضوی با هدف محرومیت‌زدایی و کمک به  نیازمندان و خدمت به مردم و توسعه فرهنگ رضوی در کشور راه‌اندازی شد و محوربرنامه‌ای این شبکه  تقویت و ترویج فرهنگ رضوی و تعمیق محبت حضرت رضا علیه السلام  بر قلوب است.

در استان مرکزی ۸۳ حوزه آزمون نهایی پایه دوازدهم وجود دارد

اراک(پانا) _ رئیس اداره سنجش و ارزیابی اداره کل آموزش‌وپرورش استان‌ مرکزی گفت در استان مرکزی ۸۳ حوزه اجرای آزمون‌های نهایی پایه دوازدهم در ۱۵ منطقه و ۶ حوزه تصحیح در امر برگزاری احسن امتحانات نهایی فعالیت خواهند کرد.