امروز: سه شنبه 6 مهر 1400 - 10:43 تبلیغات

6 خانواده دیگر در کرمانشاه عزادار کرونا شدند

کرمانشاه(پانا)- سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد طی شبانه‌روز گذشته با ثبت ۶ مورد فوت بر اثر ابتلای قطعی به کرونا، تعداد جانباختگان در استان کرمانشاه به دو هزار و ۲۶۱ نفر افزایش پیدا کرد.

واکسن آسترازنکا، به‌جای اسپوتنیک

کرمانشاه (پانا) - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد کسانی که در کرمانشاه دز اول واکسن اسپوتنیک را دریافت کرده اند، برابر اعلام کمیته فنی مربوطه می‌توانند در دز دوم، واکسن آسترازنکا دریافت کنند.

پیام استاندار کرمانشاه به مناسبت روز پزشک

کرمانشاه(پانا) - استاندار کرمانشاه در پیامی فرارسیدن روز پزشک و زادروز بوعلی سینا را به خانواده پرتلاش بهداشت و درمان تبریک گفت و از پزشکان ایثارگر، جهادگران سلامت و آنانکه برای رفع درد و رنج مردم در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا شجاعانه، عاشقانه و دلسوزانه تلاش می کنند، تقدیر و تشکر کرد.

آتش‌سوزی نیزارهای تالاب هشیلان مهار شد

کرمانشاه(پانا)- رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان کرمانشاه از مهار آتش‌سوزی نیزارهای تالاب هشیلان با کمک و همکاری نیروهای منابع طبیعی،محیط زیست شهرستان کرمانشاه و مردم محلی، خبر داد.

جلسه تجلیل از دانش‌آموز برتر در مسابقه پرسش استاندار برگزار شد

کرمانشاه(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در مراسمی از دانش آموز پارمیدا پاکراه که در مسابقه پرسش استاندار با موضوع وجه مشترک وصیت نامه سردار سلیمانی و گام دوم انقلاب مقام برتر را کسب کرد، تقدیر به عمل آورد.

جلسه شورای برنامه‌ریزی سازمان دانش‌آموزی استان کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه(پانا) - جلسه شورای برنامه‌ریزی سازمان دانش‌آموزی استان کرمانشاه با حضورمدیرکل آموزش وپرورش، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش و مدیر سازمان دانش‌آموزی استان و دیگر مسئولان برگزار شد.