امروز: جمعه 30 اردیبهشت 1401 - 04:49 تبلیغات

اختصاص بودجه 1150 میلیارد تومانی برای تغذیه رایگان دانش‌آموزان کم‌بضاعت

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در نشست صمیمی با جمعی از فرهنگیان استان کردستان با تاکید بر اینکه در هفته بزرگداشت مقام معلم باید شان و جایگاه معلمان برای کل جامعه تبیین و تشریح شود، از اختصاص بودجه هزار و 150 میلیارد تومانی برای تغذیه رایگان دانش‌آموزان کم‌بضاعت خبر داد.

از فرصت حضوری شدن مدارس برای آموزش و جبران عقب ماندگی دانش‌آموزان استفاده شود

سنندج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در اولین نشست کاری خود با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان با اشاره به استقبال دانش‌آموزان و اولیا از بازگشایی مدارس، بر استفاده از فرصت آموزش حضوری به منظور جبران عقب‌ماندگی تحصیلی دانش‌آموزان تاکید کرد.

دختران روستایی در مقطع متوسطه دوم کمتر تحت پوشش تحصیلی قرار دارند

سنندج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش کردستان به مناسبت گرامیداشت هفته زن از بانوان شاغل در اداره کل آموزش و پرورش استان تجلیل و تاکید کرد دختران روستایی در مقطع متوسطه دوم کمتر تحت پوشش تحصیلی قرار دارند و این به دلیل مشکلات فرهنگی روستاها است.

اولین جشنواره فرهنگی هنری «خط سرخ سردار» ویژه دانش‌آموزان مدارس شاهد کردستان برگزار می‌شود

سنندج (پانا) - رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش کردستان گفت همزمان با دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی اولین جشنواره فرهنگی هنری خط سرخ سردار ویژه دانش آموزان مدارس شاهد استان برگزار می شود.

دلایل بوی بد آب سنندج

تهران (پانا) - طعم و بوی بد آب سنندج، همچنان ادامه دارد و هر روز نیز به این معضل افزوده می‌شود، اما راهکاری برای حل آن در نظر گرفته نشده و مردم همین آب نامناسب را به اجبار مصرف می‌کنند.

تداوم موفقیت دانش‌آموزان کردستانی در المپیاد نانو و کسب یک مدال طلا و ۶ مدال برنز

سنندج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش کردستان از درخشش دانش‌آموزان استان در دوازدهمین دوره المپیاد نانو و کسب یک مدال طلا و ۶ مدال برنز در مرحله کشوری و پایانی المپیاد خبر داد و گفت تیم المپیاد نانوی استان کردستان برای پنجمین سال متوالی رتبه اول کشوری را کسب کرد.

بازدید حوزه فرهنگی، هنری آموزش و پرورش کردستان از فعالیت‌های پرورشی مدارس سروآباد

سنندج (پانا) - ارزیابان استانی در جلسه جمع‌بندی بازدید از فعالیت‌های فرهنگی، هنری شهرستان سروآباد با ابراز رضایت از فعالیت‌های صورت گرفته عملکرد شهرستان را مثبت و قابل تحسین ارزیابی کردند.