امروز: چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 - 18:40 تبلیغات

رشته‌های فنی و حرفه‌ای بستر مناسبی برای اشتغال‌زایی هستند

بجنورد (پانا) - معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و‌پرورش در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد توسعه رشته‌های فنی و حرفه ای موجب افزایش اشتغال‌زایی در هر استان می‌شود.

مدارس غیردولتی ما، در تحقق اهداف آموزشی و فرهنگی نقش موثری دارند

بجنورد(پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی در مراسم تقدیر از معلمین غیردولتی منتخب جشنواره جلوه‌های ویژه معلمی که با حضور معاون وزیر و رییس مدارس غیرانتفاعی و توسعه مشارکت‌های مردمی انجام شد، عنوان کرد مدارس غیردولتی بر اساس سند تحول بنیادین باید اولویت را به موضوعات پرورشی و فرهنگی دانش‌آموزان اختصاص دهند.

دانش و عمل تربیتی معلمین در آموزش وپرورش، منجر به تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی می‌شود

بجنورد (پانا) - معاون وزیر آموزش وپرورش عنوان کرد معلمین باید به شایستگی‌های دانش تربیتی و عمل تربیتی مجهز باشند و در این جهت الزاما برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام گیرد که تحقق این امر در جامعه امروزی بسیار ضرورت دارد.

معلم منشاءبسیاری از تحولات است

بجنورد (پانا) - استاندار خراسان‌شمالی درحضور معاون وزیر آموزش وپرورش و مدیر‌کل آموزش و پرورش استان در محل دفتر استانداری عنوان کرد از گذشته‌های دور معلم منشا بسیاری از تحولات است و در واقع یک لغت معنوی با،بار زیاد است.

سفیران سلامت پیش‌قراولان سلامت در مدارس هستند

بجنورد (پانا) - مدیر کل آموزش و‌ پرورش خراسان‌ شمالی در اختتامیه ششمین جشنواره سفیران سلامت دانش‌آموزی اظهار کرد کارشناسان سلامت و تربیت‌بدنی و سفیران سلامت دانش‌آموزی پیش‌قراولان سلامت در مدارس هستند.

لحظه به ‌لحظه کار معلمی ایثارگری و فداکاری است

فاروج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی، گفت در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مدرسه به عنوان کانون اصلی تعالی جویی و حرکت به سمت حیات طیبه است و این حرکت عظیم، توسط معلمان در تمامی حوزه‌های تعلیم و تربیت رقم می‌خورد. در واقع لحظه به ‌لحظه کار معلمی ایثارگری و فداکاری است.

پیشرفت هر کشور وابسته به کارآفرینی نسل آینده آن کشور است

بجنورد (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی در جلسه طرح ملی تقویت مهارت‌های گفتگو و ارتباط موثر گفتگوی بین نسلی عنوان کرد با تقویت رشته‌های دروس هنرستان‌های استان گام‌های خودکفایی کشور مستحکم‌تر برداشته خواهد شد.

معلمان در همه حال چراغ راه هدایت را روشن نگاه می‌دارند

بجنورد (پانا) - نماینده شهرستان بجنورد، مانه و‌ سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در همایش تجلیل از رتبه‌های برتر جلوه‌های ویژه معلمی اظهار کرد معلمان انسان‌های برگزیده‌ای هستند که هدایت و تربیت انسان‌ها را بر عهده دارند.

زنگ هفته سلامت در شیروان نواخته شد

شیروان (پانا) - زنگ هفته سلامت، با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی، فرهنگیان و دانش‌آموزان سفیران سلامت، به صورت نمادین در دبستان دوره دوم شهدای فرهنگی شهرستان شیروان نواخته شد.

معلمان معماران تعلیم و تربیت هستند

بجنورد (پانا) - مدیرکل آموزش و‌پرورش خراسان‌شمالی، در جلسه تجلیل از معلمین جهادی اظهار کرد هفته معلم هفته گرامیداشت بهترین‌های عالم هستی است و معلمان معماران تعلیم و تربیت هستند.