امروز: دوشنبه 8 خرداد 1402 - 22:08 تبلیغات

تحولات بسیار خوبی در سازمان دانش‌آموزی استان مرکزی رقم خورده است/فیلم

اراک (پانا) - معاون فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی کشور عنوان کرد تحولات بسیار خوبی در سازمان دانش‌آموزی استان مرکزی رقم خورده و مناظرات دانش‌آموزی با سبک و سیاق جدیدی در استان مرکزی اتفاق افتاد.

نمایش عروسکی پهلوان هیبت در تبریز

نمایش عروسکی پهلوان هیبت به همت هنرستان هنرهای زیبای میرک و موسسه فرهنگی هنری هما در مجتمع فرهنگی و هنری الف تبریز به‌روی صحنه رفت.

ضرورت تعلیم و تربیت متناسب با فرهنگ و دین اسلامی در کنار آموزش کتب درسی

مشهد (پانا) - رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان خراسان‌رضوی با اشاره به اهمیت و نقش فعالیت‌های پرورشی، فرهنگی در حفظ و تامین سلامت روحی به ویژه دانش‌آموزان با نیازهای ویژه بیان کرد یکی از مهمترین اهداف آموزش و پرورش در کنار آموزش دروس کتب درسی به دانش‌آموزان، تعلیم و تربیت آنها متناسب با فرهنگ و دین اسلامی است.

هدف از برگزاری جشنواره نوجوان خوارزمی، ارتقای سواد و رشد سطح علمی در دانش‌آموزان است‌

پاکدشت(پانا)- ناظر برگزاری نهمین جشنواره خوارزمی پاکدشت، در مرحله نهایی داوری منطقه‌ای مناظره علمی، هدف از برگزاری این جشنواره و بخش مناظره علمی را ارتقای سواد و رشد سطح علمی دانش‌آموزان دانست.

جشن الفبای کلاس اولی‌های بجنورد

مراسم جشن الفبای دانش‌آموزان پایه اول دبستان دخترانه غیردولتی رستگاران با حضور والدین دانش‌آموزان در سالن گلشن بجنورد برگزار شد.

آیین اختتامیه نهمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی در شهرستان باوی

آیین اختتامیه و تجلیل از دانش‌آموزان مقام‌آور نهمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی شهرستان باوی در تالار حافظ دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی با حضور دانش‌آموزان برگزیده، دبیران راهنما، مدیران مدارس و دیگر مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد.

توصیه‌های مشاور تخصصی فیروزکوهی برای رفع فشار روانی ایام امتحانات

فیروزکوه (پانا) - نیروی تخصصی مرکز مشاوره و خدمات روان‌شناختی فیروزکوه، استرس را به معنای فشار روانی دانست و گفت استرس، احساس تنش درونی است که توسط یک عامل فشار بیرونی یا درونی ایجاد می‌شود و می‌توان با انجام تمریناتی، علائم جسمی و روانی این حالات را تا حدودی کم کرد.