امروز: سه شنبه 3 خرداد 1401 - 20:53 تبلیغات

طوفان در راه خراسان جنوبی

بیرجند (پانا) - کارشناس هواشناسی استان خراسان‌ جنوبی اعلام کرد بر اساس الگوی نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی احتمال وقوع طوفان و گرد خاک و بروز خسارت در مناطق مرزی شرقی و شهرستان های خوسف‌، طبس و سرایان وجود دارد.

انتخابات مجلس دانش‌آموزی زمینه‌ساز تربیت صحیح اجتماعی،سیاسی است

بیرجند (پانا) - سرپرست سازمان دانش‌آموزی خراسان جنوبی گفت مجلس شورای دانش‌آموزی برای تربیت اجتماعی، سیاسی، مدیریتی دانش‌آموزان و ترویج فرهنگ گفت و گو و مشورت بین دانش‌آموزان و تقویت روحیه خودباوری و خوداتکایی است، انتخابات مجلس دانش‌آموزی زمینه‌ساز تربیت صحیح اجتماعی، سیاسی است.

ارتباط صمیمی با دانش‌آموز، لازمه تقویت شوق وی برای درس خواندن است /فیلم

بیرجند (پانا) - معلم با رسالتی که بر عهده دارد باید نسل آینده یک جامعه را تامین کند و همین امر باعث می‌شود تا اهمیت کار وی دوچندان شود. در این میان یک معلم اهل استان خراسان جنوبی معتقد است ارتباط صمیمی با دانش‌آموز لازمه تقویت شوق وی برای درس خواندن است.

روز قدس، روز همبستگی ملت ایران با همه ملت‌های تحت ستم است

بیرجند (پانا) - رئیس شورای دانش‌آموزی خراسان‌ جنوبی و نماینده دانش‌آموزان استان در مجلس دانش‌آموزی کشور گفت روز قدس حرکتی عظیم برای حمایت از مستضعفان جهان و روز همبستگی رهبر و ملت ایران با همه ملت‌های تحت ستم است.

خراسان جنوبی، 8 روز بدون فوتی را سپری کرد

بیرجند (پانا) - دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در استان خراسان‌ جنوبی اعلام کرد در شبانه‌روز گذشته و هشتمین روز متوالی مورد جدیدی از فوت ناشی از کرونا در خراسان‌ جنوبی ثبت نشد.

شب بیست و سوم ماه رمضان در بیرجند

مراسم سومین شب قدر در مجتمع فرهنگی مذهبی ابن حسام بیرجند با افطاری ساده، مراسم شب قدر و توزیع غذای تبرکی در سحر بین عزاداران برگزار شد.