امروز: یکشنبه 7 خرداد 1402 - 09:03 تبلیغات

سامانه بارشی در راه ایران است

تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با صدور هشدار ابرهای همرفتی برای برخی استان‌ها از ورود سامانه بارشی به کشور طی روز چهارشنبه و بارش‌های شدید در برخی استان‌ها خبر داد.

تکالیف برنامه هفتم توسعه در مهارت‌‌آموزی دانش‌آموزان

تهران (پانا) - عضو انجمن علم و فناوری ایران می‌گوید مهارت‌‌آموزی در قوانین فرادستی کشور و در برنامه‌های پنج‌ساله آمده لحاظ شده است و در برنامه هفتم توسعه تکالیفی در ارتباط با مهارت‌آموزی دانش‌آموزان مطرح شده است.

توضیحات دادستان شهرری در مورد فوت یک نوجوان

تهران (پانا) - طی روزهای گذشته رسانه‌های معاند با انتشار پر حجم اخباری در رابطه با وضعیت نوجوانی به نام ابوالفضل امیرعطایی که متاسفانه جان خود را از دست داده است، تمام تلاش خود را برای ادامه دادن پروژه  کشته سازی از حوادث و اغتشاشات سال گذشته به کار بسته‌‎اند.

اطلاعیه پلیس درباره سیلی زدن سرباز وظیفه به راننده خودرو

تهران (پانا) - مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای درباره سیلی زدن سرباز وظیفه به راننده خودرو در محله ستارخان اعلام کرد که برای این پرسنل وظیفه متخلف، پرونده تشکیل و به مرجع قضایی ذی‌صلاح ارسال شده است.

تسهیلات جدید برای سربازان دارای فرزند

تهران (پانا) - رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت سربازان وظیفه حین خدمت تا پایان سال ۱۴۰۴ به ازای تعداد فرزندان می توانند از تسهیلات کسرخدمت جدید بهره‌مند شوند.

با پیگیری فساد صورت‌گرفته در ادوار پیشین ۲۰هزارمیلیاردتومان از اموال شهرداری احیا شد

تهران (پانا) - شهردار پایتخت گفت فساد در شهرداری تهران به ۳ دسته تقسیم می‌شود؛ نخست مواردی که مرتبط به گذشته است و شهرداری در آن متضرر شده، در همین رابطه با پیگیری‌های صورت گرفته و بررسی تخلف‌ها حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری احیا شد.

همه عناوین اجتماعی