امروز: سه شنبه 28 دی 1400 - 23:04 تبلیغات

زنجان یخ زد

زنجان ( پانا ) - براساس اعلام هواشناسی زنجانی ها دمای منفی ۲۱ را تجربه کردند.

پالایش 96 درصد پرونده‌های مددجویی استان فارس در سامانه امداد هوشمند

شیراز (پانا) - مدیر کل کمیته امداد فارس از از اجرایی شدن طرح امداد هوشمند در این استان همزمان با سراسر کشور از آذر ماه امسال خبر داد و افزود پالایش پرونده 96 درصد مستمری بگیران این نهاد از ابتدای اجرای این طرح در استان فارس، انجام شده است.

کتابخانه مجازی من، گامی کوچک‌ برای ارتقای فرهنگ کتابخوانی‌ در بین دانش‌آموزان است

رودهن (پانا) - دانش‌آموز پایه ششم مدرسه ایمان رودهن، طرح کتابخانه مجازی خود را، در مدرسه اش به عنوان‌ گامی کوچک جهت ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین دانش‌آموزان رودهن معرفی کرد.

اهداف شوراهای آموزش‌وپرورش در جهت پیشرفت تعلیم‌ و تربیت است

اصفهان (پانا) - مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان گفت تحقق اهداف آموزش و پرورش مستلزم خرد جمعی، مشورت، گفتگو و تضارب آرای صاحب‌نظران در حوزه تعلیم‌وتربیت؛ و تصمیم‌سازی در کارگروه‌های تعیین شده، و در نهایت تصمیم‌گیری در جلسات شورای آموزش و پرورش است.

نجات معلم گرفتار در برف شهرستان چادگان

اصفهان (پانا) - ماجرا به یک روز سرد برفی در منطقه چنارود شهرستان چادگان باز می‌گردد؛ جایی که رحیمی معلم روستای باغ‌‌ناظر این منطقه صبح از سمت فریدون‌شهر برای تدریس روزانه به دانش‌آموزان خود از محور تهلگی به باغ‌ناظر که محور اتصال دو شهرستان چادگان و فریدون‌شهر است، عازم محل کار خود می‌شود.

نجات ۶ معلم گرفتار در سیلاب ریگان

کرمان (پانا) - رئیس جمعیت هلال احمر ریگان از نجات ۶ معلم عشایری که در حال ارسال کانکس به مدارس مناطق کوهستانی ریگان بودند و گرفتار سیلاب دیشب در ریگان شدند، خبر داد.

عنایت مهر: نوجوانان و جوانان یاریگران زندگی هستند

تهران(پانا) - معاون پرورشی و تربیت‌بدنی منطقه ۱۱ در افتتاحیه یازدهمین جشنواره نوجوان سالم و اختتامیه دهمین دوره ضمن تقدیر از برگزیدگان مقطع ابتدایی نوجوان سالم، نوجوانان و جوانان را یاریگران زندگی خواند.

شناسایی به‌موقع آسیب‌ها و اختلالات روانشناختی در دوران ابتدایی از پیشرفت آن پیشگیری می‌کند

تهران (پانا) - کارشناس مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد با شناسایی به موقع آسیب‌ها و اختلالات روانشناختی در دوره ابتدایی، می‌توان از پیشرفت این آسیب‌ها در مقاطع بالاتر پیشگیری کرد.

همه عناوین استانها