امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 11:59 تبلیغات

دیوار خانه‌ام، تابلوی کلاس درسم هست

آستارا (پانا) - عاشق بچه‌های ساده و مظلوم روستا است. وظیفه خود می‌داند تا در این شرایط بحرانی کرونا، وقفه‌ای در تحصیل دانش‌آموزان ایجاد نشود. این معلم فداکار در روستای کانرود آستارا روی دیوار خانه‌اش برای دانش‌آموزان تدریس می‌کند.

سراسر گیلان قرمز شد

رشت (پانا) - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد همه شهرستان های گیلان به جز یک شهرستان قرمز است.

سلامتی دانش آموزان را جدی بگیرید

تهران(پانا)- برگزاری امتحانات حضوری علاوه بر به خطر افتادن سلامتی دانش آموزان و معلمان، با تغییر شیوه امتحانات پس از حدود ۸ ماه نیز کار را برای دانش آموزان دشوار کرده و باعث ایجاد سردرگمی و استرس می شود.

آموزگاران ابهر حماسه‌ای دیگر آفریدند

زنجان (پانا) - جمعی از آموزگاران دبستان دخترانه نرجس با پرداخت بدهی مالی خانواده یکی از دانش آموزان این آموزشگاه که به علت مشکلات مالی و چک های برگشتی در زندان به سر می‌برد موجبات آزادی این اولیا را فراهم کردند.

روزانه بیش از ٨٠ تن مرغ کشتار روز در سیستان و بلوچستان توزیع می‌شود 

زاهدان (پانا) - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت با هدف تنظیم بازار استان با پیگیری‌های انجام شده، روزانه بیش از ٨٠ تن گوشت مرغ کشتار روز در سطح استان توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

سالانه بیش از 10 هزار تن انواع سبزیجات از مزارع خاش برداشت می‌شود

زاهدان (پانا) - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خاش اعلام کرد ٨٠٠ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان زیر کشت انواع سبزی های برگی قرار دارد و سالانه بیش از ١٠ هزار تن انواع سبزی از این زمین ها برداشت و به بازار سطح استان عرضه می شود.

همه عناوین استانها