امروز: دوشنبه 14 آذر 1401 - 19:20 تبلیغات

افزایش 500 کلاس درس و توزیع 60 میلیارد تومان تجهیزات در استان بوشهر

بوشهر (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه 500 کلاس درس افزایش یافته و 60 میلیارد تومان تجهیزات در استان بوشهر خریداری شده، عنوان کرد 174 طرح ورزشی با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان در مدارس اجرا می‌شود.

سفیران سلامت، پل ارتباطی بین مدرسه، خانواده و جامعه هستند

کرج (پانا) - مراقب سلامت دبیرستان نمونه دولتی شرافت بیان کرد سفیران سلامت، انتقال‌دهنده پیام و توصیه‌های بهداشتی به خانواده، جامعه و از همه مهمتر مدرسه هستند. بنابراین این افراد پل ارتباط سلامتی بین مدرسه، جامعه و خانواده هستند.

باید برای رشد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان بستر فیزیکی مناسبی ایجاد شود

تبریز(پانا) - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه با ایجاد بستر فیزیکی مناسب باید مسیر رشد را برای شرکت‌های دانش بنیان و تفکرات پژوهشی فراهم کنیم، این کار را باعث رشد  اقتصاد استان دانست.

آشنایی دانش‌آموزان با دستاوردهای کشور، عاملی مهم برای تقویت انگیزه آنهاست

تهران(پانا) - سرپرست کانون فرهنگی تربیتی قدس، آشنایی دانش‌آموزان با پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشور را عاملی مهم برای تقویت انگیزه و اراده آنان دانست و برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت را زمینه‌ساز افزایش آگاهی به عنوان مهم‌ترین مؤلفه در تصمیم‌گیری برای دانش‌آموزان، برشمرد.

310 هزار دانش‌آموز اصفهانی در المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای شرکت می‌کنند

اصفهان (پانا) - معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت ۳۰ درصد مدارس استان برای برگزاری مسابقات ورزشی درون مدرسه‌ای جزو مدارس هدف محسوب می‌شود که ۳۱۰ هزار و ۵۰۲ نفر از دانش آموزان و هزار و ۵۶۱ آموزشگاه را در استان زیر پوشش قرار می‌دهد.

همه عناوین استانها