امروز: سه شنبه 28 دی 1400 - 23:10 تبلیغات

آشنایی با 10 فیلم‌ کوتاه «فجر چهلم» از ارفاق با بازی هوتن شکیبا تا انیمیشن گذشته

تهران (پانا) - احمدرضا معتمدی، دانش اقباشاوی و حامد جعفری اعضای هیات انتخاب بخش سینمای کوتاه چهلمین جشنواره فیلم فجر، 10 فیلم کوتاه راه یافته به این دوره جشنواره فجر را انتخاب کردند که در میان این 10 فیلم کوتاه، یک فیلم انیمیشن و چند فیلم کوتاهی که هیات داوران سی و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به آنها توجهی نکرده بود، دیده می‌شود.

برج میلاد خانه جشنواره فیلم فجر شد

تهران (پانا) - در جلسه مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و رئیس سازمان سینمایی کشور و دبیر جشنواره، خانه جشنواره به برج میلاد بازگشت.

منصور صوفی: تئاترهای زیادی بدون حتی یک بازیگر چهره، فروش خوبی داشته‌اند

تهران (پانا) - بازیگر نمایش «لیلیت» می‌گوید از نگاه او ارزشمندترین اتفاق دنیا عشق است و این نمایش عشق را در سایه جنگ بیان می‌کند او معتقد است، حضور بازیگران چهره در تئاتر نه درست است و نه غلط، تئاترهای زیادی بوده‌اند که بدون حتی یک بازیگر چهره فروش خوبی داشته و تماشاگر خود را پیدا کرده اند.

یوسف حاتمی‌کیا: چگونه بدون دیدن فیلم به نقد یا تمجید و نگارش طومار می‌پردازید!

تهران (پانا) - یوسف حاتمی‌کیا کارگردان فیلم سینمایی «شب طلایی» که قرار است در جشنواره فیلم فجر به نمایش دربیاید از دیده شدن فیلمش بدون اجازه و نگارش یادداشت و نقد درباره آن در صفحات شخصی انتقاد کرد.

جشنواره فجر به برج میلاد برمی‌گردد؟

تهران (پانا) - گروکشی برای انتخاب محل برگزاری جشنواره فجردر این دوره هم ادامه دارد و بعد از اینکه ستاد خبری جشنواره فیلم فجر پردیس سینمایی چارسو و سینما فلسطین انتخاب کردند، اعتراضات زیادی مطرح شد.

اکران خصوصی مجموعه «شام آخر» برگزار شد

‌تهران (پانا) - اکران خصوصی مجموعه «شام آخر» شامل فیلم‌های کوتاه «کلاف»، «آخر هفته»، «سرسام»، «فشن» و «زوزه مرد» شب گذشته 27 دی ماه در پردیس هدیش برگزار شد.

همه عناوین فرهنگی