امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 20:13 تبلیغات

افزایش پوشش بیمه‌ای داروهای بیماری‌های خاص، مزمن و صعب‌العلاج

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی گفت براساس مصوبه شورای عالی بیمه، ۴۷ قلم داروی بیماران خاص، مزمن و صعب‌العلاج تحت پوشش بیمه قرار گرفت و بیماران تحت پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی، از این پس امکان تهیه این داروها با حمایت بیمه‌ای را خواهند داشت.

57 درصد میادین میوه و تره‌بار در جنوب تهران است

تهران (پانا) - مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اعلام اینکه تعداد بازارهای تره‌بار در مناطق شمالی ۴۳ درصد و ۵۷ درصد نیز تعداد بازارها در جنوب شهر تهران است، گفت که در مجموع ۲۹۲ مرکز عرضه در ۲۲۳ محله تهران در حال خدمت‌رسانی به شهروندان تهرانی هستند که قرار است هوشمندسازی در سطح میادین میوه و تره‌بار به مرحله اجرا برسد.

سومین نمایشگاه شهرهوشمند 12 تا 14 تیر در تهران برگزار می‌شود

تهران (پانا) - سومین نمایشگاه شهرهوشمند با هدف تبیین ابعاد مختلف شهر هوشمند و هوشمندسازی در شهرها و ارایه دستاوردهای بیش از 250 سازمان و شرکت دانش‌بنیان در این زمینه طی روزهای 12 تا 14 تیرماه در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

کمتر از یک دهه فرصت برای مهار خطرات کاهش جمعیت کشور

تهران (پانا) - معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر این‌که برای نجات کشور از خطرات کاهش جمعیت کمتر از یک دهه فرصت وجود دارذ، گفت بحث جوانی جمعیت یک بحث فرهنگی، استراتژیک و حیاتی است و باید جدی‌تر به این مسئله وارد شده و این موضوع را نهادینه کرد.

روش‌های پیشگیری از پارکینسون؛ شیوع بیماری در مردان بیشتر از زنان است

تهران (پانا) - فلوشیپ اختلالات حرکتی با اشاره به این نکته که پارکینسون دومین بیماری شایع تخریب‌کننده سیستم عصب مرکزی در بین بیماری‌های مغز و اعصاب به حساب می‌آید، گفت نوشیدن روزی یک فنجان قهوه در روز می‌تواند از ابتلا به پارکینسون جلوگیری کند و نقش موثری در حفاظت از سلول‌های عصبی را دارا است.

همه عناوین اجتماعی