امروز: سه شنبه 7 تیر 1401 - 20:00 تبلیغات

سازمان‌های بین‎‌المللی حقوق بشر از کدام مردم در جهان حمایت می‌کنند

اسلامشهر (پانا) - مدیرعامل بنیاد بین‌المللی عاشورا درمراسم هفتم‌تیر شهرستان اسلامشهرگفت سازمان‌های بین‌المللی که به نام حمایت از حقوق بشر توسط عوامل سلطه‌گر ایجاد‌شده‌اند، در حال سکوت هستند و هیچ گونه دفاعی از مردم مظلوم جهان نمی‌کنند.

برای رسیدن به هدف در زمینه‌های هنری و علمی باید از برخی خواسته‌ها گذشت

فیروزکوه(پانا)- معلم هنرمند آموزش و پرورش فیروزکوه که بر سکوی نخست جشنواره‌ کشوری معلمان هنرمند شاخه هنرهای آوایی ایستاد، گفت برای رسیدن به هدف در زمینه‌های هنری و علمی لازم است تا برخی خواسته‌ها را فدای اهداف بالاتر کنیم.

رویداد ایده‌پردازی پیشخان، گامی نو در برنامه‌ریزی مشارکتی و نوآور در فعالیت‌های تربیتی

تهران(پانا) - دبیر محتوایی رویداد ایده‌پردازی پیشخان، این همایش را که از سوی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد، گامی نو در برنامه‌ریزی فعالیت‌های تربیتی دانست که بر اساس برنامه‌ریزی مشارکتی، خودجوش، مسئله‌محور، خلاق و نوآور طراحی شده است.

نگرش جمعی و بازنگشتن به روش‌های سنتی، سبب پیشرفت آموزش و پرورش است

شهرری (پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری، آموزش و پرورش را عاملی مهم در راستای توسعه همه‌جانبه کشور دانست و بر اهمیت نگرش جمعی دبیران، اولیا و دانش‌آموزان در جهت رسیدن به معیارهای توسعه جهانی تاکید کرد.

قانونگذاران دانا، مجریان اخلاق مدار و قضات عادل تضمین سلامت جامعه هستند

رودهن(پانا)- رئیس حوزه قضایی رودهن در هفته قوه قضائیه، رستگاری و سلامت جامعه را در گرو‌‌ قانونگذارانی حکیم و‌دانا، مجریان و‌کارگزارانی اخلاق مدار و‌ پاک دست و‌قضات و‌حاکمانی شجاع و‌ عادل دانست.