امروز: یکشنبه 7 آذر 1400 - 15:55 تبلیغات

دیدار با خانواده دانش‌آموز شهید عباس ضیاءقاسمی

یزد (پانا) - به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج جمعی از دانش‌آموزان پیشتاز مدارس ناحیه یک یزد با حضور در منزل پدر دانش آموز شهید عباس ضیاء قاسمی با خانواده آن شهید دیدار و با اهدای شاخه گل از آنان تقدیر کردند.

تلاش برای حفظ سلامت انسان‌ها مهمترین اولویت است

بهاباد(پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، در سفر به بهاباد در جلسه ستاد مقابله با کرونای این شهرستان شرکت کرد و در سخنانی با بیان اینکه هر مسئولی باید در جایگاه خود به وظیفه‌ای که دارد به خوبی توجه کند تا سلامت افراد در معرض خطر قرار نگیرد اظهار کرد تلاش برای حفظ سلامت انسان‌ها مهمترین اولویت است.

رتبه‌های برتر کنکور سراسری و مسابقات فرهنگی هنری بهاباد تجلیل شدند

بهاباد (پانا) - جشن ستارگان افتخار به منظور تجلیل از نفرات برتر کنکور سراسری سال 1399 و 1400 و برگزیدگان مسابقات قرآنی، فرهنگی و هنری بهاباد با حضور فرماندار، معاون پشتیبانی و معاون آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین در محل مجتمع فرهنگی هنری علامه ملاعبدالله بهابادی برگزار شد.

گردهمایی روسای فناوری اطلاعات ادارات کل آموزش و پرورش کشور در استان یزد

یزد(پانا) - مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در حاشیه گردهمایی روسای ادارات فناوری ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور در استان یزد، از اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان برای تهیه ملزومات آموزش مجازی برای دانش‌آموزان کم برخوردار سراسر کشور خبر داد.