امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 12:56 تبلیغات

تاثیرات همه گیری کرونا بر جامعه در یک‌سال گذشته

یک سال و چند ماهی است که از شیوع ویروس کرونا می‌گذرد ویروسی که تمام زندگی بشر را تحت‌الشعاع قرار داد و مانع برگزاری بسیاری از مجالس و میهمانی ها شد و از طرف دیگر فرصت مناسبی را برای در کنار هم بودن اعضای خانواده ایجاد کرد. در این مدت جامعه انسانی با سختی‌های بسیاری روبه‌رو و دگرگونی های چشمگیری در روند زندگی ایجاد شد.

پاکبانان همدانی در برابر ویروس کرونا واکسینه شدند

همدان (پانا) - رییس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان، اظهار کرد همزمان با فرخنده میلاد حضرت ولیعصر (عج) واکسیناسیون اولین سری از گروه پاکبانان استان همدان که در معرض خطر قرار دارند، آغاز شد.

معلمی که در اولین سال خدمتش دو گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند اهدا کرد

همدان (پانا) - سال 99 سال عجیب و متفاوتی نسبت به همه سال‌های اخیر برای دانش آموزان و شاید همه مردم بود. سالی که مردم بیش از هر زمان دیگری با دشواری و فداکاری های کاری معلمان آشنا شدند. سالی که همه فهمیدند معلمان به چه صورت زحمت می کشند و این بار بر حسب شرایط خاص و بیماری وحشت آفرین و اجبار دانش آموزان به درس خواندن در فضای مجازی، باعث شد روی دیگر فداکاری و مهر آموزگاران بیش از پیش خودنمایی کند. معلمانی که نه تنها انواع خلاقیت را برای درس دادن به دانش آموزانی که همه روزها و ماه ها در خانه می ماندند، به کار می گرفتند، بلکه برای دانش آموزان محروم و نیازمند که تعدادشان هم کم نبود، گوشی هوشمند و تبلت تهیه می کردند تا ترک تحصیل نکنند یا از آموزش جا نمانند. یکی از این معلمان تازه نفس، معلمی اهل اسدآباد همدان است.

رییس سازمان دانش آموزی استان همدان در پیامی نوروز ۱۴۰۰ را تبریک گفت

همدان (پانا) -رضا میرزایی، رییس سازمان دانش آموزی استان همدان در پیامی فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ خورشیدی را تبریک گفت. وی با تبریک اعیاد شعبانیه و اشاره به بازمهندسی سازمان دانش آموزی کشور، سالی پربار را برای دانش آموزان و فرهنگیان استان آرزو کرد.

نشست مجلس دانش‌آموزی شهرستان رزن

نشست مجلس دانش‌آموزی شهرستان رزن با حضور رضا میرزایی، رئیس سازمان دانش‌آموزی استان، علی عباسی محبوب، رئیس و عبدالحسین احمدی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش رزن و سمیرا جعفری کارشناس سازمان دانش‌آموزی و نمایندگان منتخب مجلس دانش‌آموزی این شهرستان در محل سالن اجتماعات اداره برگزار و در پایان این نشست، اعتبارنامه نمایندگان مجلس به آنها اهداء شد.