امروز: سه شنبه 3 خرداد 1401 - 01:04 تبلیغات

تجلیل از معلمان سرآمد کرمانشاه

کرمانشاه(پانا) معلمان سرآمد و پیشکسوت استان کرمانشاه امروز یکشنبه در مراسمی به مناسبت هفته معلم با حضور «بهمن امیری مقدم» استاندار و مسئولان استانی در سرسرای شهید مفتح اردوگاه شهید باهنر آموزش و پرورش استان تجلیل شدند.

سرود دختران پیشتاز دبیرستان هاجر استان کرمانشاه به مناسبت هفته معلم /فیلم

کرمانشاه (پانا) - تعدادی از دانش‌آموزان تشکیلات پیشتازان استان کرمانشاه شهرستان دالاهو در دبیرستان هاجر به صورت مجازی روز معلم را به معلمانی که با جهاد خود در زمان فراگیری کرونا با حداقل امکانات و تجهیزات نظام تعلیم و تربیت را به پیش بردند و آموزش و پرورش را تعطیل نکردند، تبریک گفتند.

زنگ سپاس معلم در کرمانشاه نواخته شد

کرمانشاه (پانا) - زنگ سپاس به مناسبت گرامیداشت مقام شامخ معلم با حضور معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، مدیرکل آموزش و پرورش و مسئولین استانی به‌صورت نمادین در دبیرستان شهید چمران نواخته شد.

محفل انس با قرآن در کرمانشاه

کرمانشاه (پانا) - آموزش و پرورش استان کرمانشاه با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی، کارشناسی قرآن، عترت و نماز و سازمان دانش‌آموزی در آستانه لیالی قدر محفل انس با قرآن را برگزار کرد.

فرهنگیان و دانش‌آموزان کرمانشاهی در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند

کرمانشاه (پانا) - مدیر کل، مسئولان آموزش و پرورش استان کرمانشاه، فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان مومن و انقلابی این استان، صبح روز جمعه مورخ نهم اردیبهشت ماه سال جاری، همزمان با آخرین جمعه رمضان، حضوری دشمن شکن در راهیپمایی روز جهانی قدس داشتند.