امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 13:00 تبلیغات

اجرای طرح نظارتی استاندارد فارس در ماه مبارک رمضان

شیراز (پانا) - به گفته مدیر کل استاندارد فارس در آستانه ماه مبارک رمضان و با توجه به افزایش تقاضا برای برخی کالاها از جمله مواد غذایی وبه ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، روغن، قند و شکر و شیرینی‌های پر مصرف مرسوم در ایام مذکور طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان در استان فارس اجرا می‌شود.

فعالیت‌های موسسه تدبیر موجب توانمندتر شدن زنان فرهنگی در فارس شده است

شیراز(پانا)- مدیر کل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه فعالیت‌های موسسه تدبیر موجب توانمندتر شدن زنان فرهنگی استان فارس شده است گفت موسسه تدبیر فرهنگیان فارس که با همت بزرگان تعلیم و تربیت در شیراز ایجاد شد، با بهره‌گیری از تجارب همکاران فرهنگی و کارشناسان متخصص آموزشی توانسته در زمینه توانمندسازی و همچنین مشاوره های حقوقی و برنامه های انگیزه بخش در خدمت فرهنگیان بانو که سرپرست خانواده هستند باشد.

آغاز ثبت نام و سفارش کتاب‌های درسی سال تحصیلی 1401-1400

شیراز (پانا) - به گفته کارشناس کتب درسی و نشریات کمک آموزشی آموزش و پرورش فارس امسال نیز مانند سنوات قبل ، ثبت سفارش کتاب‌های درسی سال تحصیلی آینده در همه دوره‌ها اعم از عادی، استعداد درخشان و دانش آموزان با نیازهای ویژه از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com به دو شیوه فردی و گروهی از یکشنبه 22 فروردین ماه آغاز و تا 22خردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت .

نویدهای تازه برای بهینه سازی نیروگاه گازی شیراز و کاهش صداهای ناخواسته

شیراز (پانا) - چگونگی کاهش صدای مزاحم و ناخواسته نیروگاه گازی شیراز در بازدیدی که جمعی ازکارشناسان از این نیروگاه داشتند مورد بررسی قرار گرفت ، مسوولان نیروگاه گازی شیراز با تشریح اقدامات انجام شده برای بهینه سازی این واحد تولید و تامین انرژی در شیراز نوید های تازه برای کاهش آلودگی صوتی این نیروگاه دادند.

وزیر اطلاعات: مجاهدت‌های خاموش به زبان هنر و ادبیات معرفی شود

شیراز (پانا) - وزیر اطلاعات گفت: ما به پیوند بین وزارت اطلاعات و مجموعه نخبگی از جمله شعرا به عنوان یک ضرورت نگاه می‌کنیم و معتقدیم که مجاهدت خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) با زبان و آثار هنرمندان و شعرا می تواند به جامعه معرفی شود.