امروز: یکشنبه 7 آذر 1400 - 15:56 تبلیغات

تجلیل از مقام آوران سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز جهرم

جهرم (پانا) - معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش جهرم، از موفقیت دانش‌آموزان جهرمی و کسب 11 مقام استانی در سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز خبر داد و افزود معلمان این شهرستان نیز موفق به کسب دو مقام استانی شدند.

اسماعیلی: عملی بودن فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی، نقش موثری در تربیت دانش‌آموزان دارد

شیراز (پانا) - رییس سازمان دانش‌‎آموزی استان فارس در جمع مربیان پیشتاز ناحیه ۴ با ابراز خرسندی از برگزاری اردوی مهارتی تشکیلاتی پس از گذشت دو سال، این را آغازی برای شروع فعالیت‌های اردویی دانست و افزود امروزه همه در معرض اطلاعات بسیاری در فضای مجازی هستیم و دانش‌آموزان متفاوت از نسل قبل نسبت به پند و اندرز دافعه دارند و نیاز است تا با استفاده از روش‌ها و شیوه‌های تربیتی جدید، به رشد و تربیت آن‌ها و به ویژه تربیت اجتماعی دانش‌آموزان پرداخته شود.

بررسی ساختار قامتی بیش از 115 هزار دانش‌آموز ابتدایی در فارس

شیراز (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش فارس از آغاز اجرای طرح سواد حرکتی برای دانش‌آموزان فارس خبر داد و افزود این طرح در سراسر کشور ویژه دانش‌آموزان دوره ابتدایی به منظور ارتقا سلامت جسمانی دانش‌آموزان کلید خورده است.

گردهمایی مربیان پیشتاز سازمان دانش‌آموزی ناحیه ۴ شیراز

شیراز (پانا) - بیش از 150 مربی پیشتاز سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز با حضور در اردوی مهارتی تشکیلاتی در اردوگاه محمد رسول الله در کارگاه‌های آموزشی مختلف با مهارت‌های تشکیلاتی و اصول بازمهندسی این تشکیلات آشنا شدند.

بهر‌ه‌برداری بخش کشاورزی نیازمند حضور نیروهای جوان و آموزش‌دیده است

شیراز (پانا) - معاون آموزشی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی وابسته به وزارت جهاد کشاورزی در شیراز بخش کشاورزی را یکی از بسترهای مناسب برای توسعه اقتصادی، اشتغال و ثروت‌آفرینی در کشور دانست و افزود توسعه پایداری بخش کشاورزی مستلزم توجه ویژه به سرمایه‌های انسانی به ویژه در جامعه روستایی و عشایری است و موفقیت‌ در سیاست‌های توسعه پایدار کشاورزی در گرو جذب و حفظ کشاورزان، جوانان روستایی و عشایری برای فعالیت در این بخش است.