امروز: سه شنبه 24 فروردین 1400 - 12:57 تبلیغات

سازمان دانش آموزی، زمینه بسیار مهم برای تربیت اجتماعی دانش آموزان است

سمنان (پانا) - مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان با بیان اینکه سازمان دانش آموزی در کنار سایر تشکل های دانش آموزی همچون اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و بسیج دانش آموزی، فضا و زمینه بسیار مهم برای تربیت اجتماعی دانش آموزان است، گفت: اشکالات موجود در سطح جامعه از بُعد اخلاقی و رفتاری، ناشی از تک بعدی بودن دانش آموزان است.

پیام استاندار سمنان به مناسبت چهارمین دوره مسابقات هم خوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی

سمنان (پانا) - علیرضا آشناگر، استاندار سمنان به مناسبت برگزاری چهارمین دوره مسابقات هم خوانی قرآن کریم و مدیحه سرایی ویژه دانش آموزان مراکز دارالقرآن الکریم سراسر کشور در دارالمرحمة سمنان پیامی صادر کرد.

برگزاری برنامه های قرآنی، نیاز جامعه امروز ما است

سمنان (پانا) - مدیرکل صداوسیمای استان سمنان، با اشاره به اهمیت توجه به فعالیت‌های قرآنی عنوان کرد تلاوت و تدبر در آیات قرآن، حس خوشی به انسان می‌دهد و جامعه امروز ما به این احساس خوش و نشاط معنوی نیاز دارد و از کمبود آن رنج می‌برد.

تشریح آخرین رویداد قرآنی دانش آموزی قرن

سمنان (پانا) - مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت باعث خوشحالی است که چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از راه رسیده و این از نعمات الهی است و نباید تصور کرد که این برکات به راحتی به دست آمده است ، هر چند که ملت شریف و عزیز نیز حق دارند به زیبایی زندگی کنند و بهترین‌ها برای آنها باشد.