امروز: سه شنبه 28 دی 1400 - 23:49 تبلیغات

اجرای طرح پایلوت جهت حل و کاهش مشکلات اجتماعی در ۲۱ منطقه آسیب‌پذیر استان

اهواز (پانا)- استاندار خوزستان گفت مشکلات مختلف در ۲۱ محله آسیب‌پذیر از لحاظ بیکاری، اعتیاد، خانوارهای بدسرپرست و بی‌سرپرست و خانوارهای نیازمند حمایت احصا و شناسایی شده‌اند و برنامه‌های بسیار متنوعی برای بهبود وضعیت اشتغال، حل مشکل اعتیاد و حل مشکلات اجتماعی به شکل پایلوت اجرا خواهد شد که می‌تواند به عنوان الگویی در سطح کشور مورد استفاده قرار گیرد.

خطر گسترش سریع اُمیکرون در خوزستان

اهواز (پانا)- استاندار خوزستان با بیان اینکه سرعت انتقال اُمیکرون بسیار بالا است، گفت با توجه به ورود این سویه به خوزستان در صورت عدم مراقبت ممکن است با سرعت بیشتری گسترش یابد.

آموش‌های مهارتی متناسب با فناوری روز باشد

اهواز (پانا) - استاندار خوزستان در نشستی با حضور غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، بر ارتقای مراکز فنی و حرفه‌ای و آموزش‌های مهارتی متناسب با فناوری‌های روز تاکید کرد.

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت‌های ملی و استانی برای ایمنی جاده‌های درون و برون شهری استان

اهواز (پانا) - استاندار خوزستان در هفتمین جلسه کمیسیون اجرایی آیین‌نامه مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی با حضور سردار تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور ناجا بر ارتقای ایمنی و استاندارد معابر درون شهری و برون شهری  با بهره گیری از ظرفیت‌های ملی و استانی تاکید کرد.