امروز: سه شنبه 3 خرداد 1401 - 02:09 تبلیغات

سفیران سلامت پیش‌قراولان سلامت در مدارس هستند

بجنورد (پانا) - مدیر کل آموزش و‌ پرورش خراسان‌ شمالی در اختتامیه ششمین جشنواره سفیران سلامت دانش‌آموزی اظهار کرد کارشناسان سلامت و تربیت‌بدنی و سفیران سلامت دانش‌آموزی پیش‌قراولان سلامت در مدارس هستند.

معلم منشاءبسیاری از تحولات است

بجنورد (پانا) - استاندار خراسان‌شمالی درحضور معاون وزیر آموزش وپرورش و مدیر‌کل آموزش و پرورش استان در محل دفتر استانداری عنوان کرد از گذشته‌های دور معلم منشا بسیاری از تحولات است و در واقع یک لغت معنوی با،بار زیاد است.

رشته‌های فنی و حرفه‌ای بستر مناسبی برای اشتغال‌زایی هستند

بجنورد (پانا) - معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و‌پرورش در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد توسعه رشته‌های فنی و حرفه ای موجب افزایش اشتغال‌زایی در هر استان می‌شود.

دانش و عمل تربیتی معلمین در آموزش وپرورش، منجر به تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی می‌شود

بجنورد (پانا) - معاون وزیر آموزش وپرورش عنوان کرد معلمین باید به شایستگی‌های دانش تربیتی و عمل تربیتی مجهز باشند و در این جهت الزاما برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام گیرد که تحقق این امر در جامعه امروزی بسیار ضرورت دارد.

لحظه به ‌لحظه کار معلمی ایثارگری و فداکاری است

فاروج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی، گفت در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مدرسه به عنوان کانون اصلی تعالی جویی و حرکت به سمت حیات طیبه است و این حرکت عظیم، توسط معلمان در تمامی حوزه‌های تعلیم و تربیت رقم می‌خورد. در واقع لحظه به ‌لحظه کار معلمی ایثارگری و فداکاری است.