امروز: دوشنبه 10 مهر 1402 - 17:55 تبلیغات

استقبال دانش آموزان در جشن عاطفه ها/فیلم

کرمانشاه(پانا)ـ جشن عاطفه‌ها، صبح امروز سه‌شنبه (4مهر ماه) با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ و سازمان دانش آموزی استان کرمانشاه در دبستان پسرانه شهید سالار کریمی خو برگزار شد.

گرامیداشت تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس در زنگ مهر و مقاومت/فیلم

کرمانشاه(پانا)ـ مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در آیین به صدا در آوردن زنگ مهر و مقاومت که در دبیرستان دخترانه شاهد علامه مجلسی برگزار شد؛ تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

۳۷۰ هزار دانش‌آموز استان راهی مدارس شدند

مدیر کل آموزش و پرورش استان، امروز(اول مهر) در آیین نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت ، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید که با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان در دبیرستان دخترانه علامه مجلسی ناحیه سه شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: امروز ۳۷۰ هزار دانش آموز استان کرمانشاه همزمان با دانش آموزان سراسر کشور در ۱۶ هزار کلاس درس و ۴۲۰۰ مدرسه مشغول به تحصیل خواهند شد.

همه دانش‌آموزان همانند فرزندان ما هستند

کرمانشاه (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، همه دانش‌آموزان را همانند فرزندان خود خطاب کرد و از آمادگی کامل مدارس استان برای آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

میزبانی 100 مدرسه ‌‌استان کرمانشاه از ‌زائران اربعین

تهران (پانا) - ‌صد مدرسه ‌استان کرمانشاه به‌منظور اسکان موقت، میزبان زوار اربعین حسینی هستند و در این استان هفت موکب دانش‌آموزی در هفت شهرستان برپا شده که به‌صورت ویژه به دانش‌آموزان، فرهنگیان و زائران خدمات ارائه می‌دهند.

طرح سپهر دانش و معرفت (۲) برای مربیان و معاونین پرورشی اجرا شد

کرمانشاه(پانا)ـ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اعلام این خبرگفت: طرح سپهر دانش و معرفت (۲) از تاریخ پنجم تا هفتم شهریور‌ماه جاری در محل پژوهش‌سرای دانش‌آموزی ناحیه یک برای مربیان و معاونین پرورشی برگزار و اجرا شد