امروز: سه شنبه 25 خرداد 1400 - 21:52 تبلیغات

شرکت در انتخابات یک حق است و نباید اجازه دهیم این حق پایمال شود

کرمان (پانا) - همایش بزرگ رای‌اولی‌ها با حضور قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش‌آموزی، معاون فعالیت‌های دانش‌آموزی و مشاوران قائم مقام و تشکل‌ها در گلزار شهدای کرمان در جوار مرقد شهید سلیمانی برگزار شد.

حل مشکلات منوط به حضور انقلابی مردم در عرصه انتخابات است

تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در پیامی ضمن دعوت مردم به شرکت در انتخابات، گفت اقتدار و پیشرفت کشور و حل مشکلاتی که بر ما تحمیل شده تا حد بسیار زیادی منوط به حضور انقلابی مردم در صحنه‌های حساس و سرنوشت ساز است.

فرهنگیان تلاش می‌کنند مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای رقم بخورد

تهران (پانا) - کانون تربیت اسلامی، جمعیت اسلامی فرهنگیان، جامعه اسلامی فرهنگیان، جمعیت فرهنگیان جوان، هیئت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان کشور و قرارگاه معلمان جهادی در خصوص شرکت فرهنگیان و دعوت از آحاد ملت در انتخابات 1400 بیانیه مشترکی صادر کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی با صدور پیامی آحاد مردم را به حضور در انتخابات دعوت کرد

ارومیه(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی با صدور پیامی از مردم استان بویژه فرهنگیان و اولیای دانش‌آموزان و رای‌اولی‌ها برای حضور پر شور در انتخابات سرنوشت‌ساز 1400 دعوت به‌عمل آورد.

من رای می‌دهم زیرا حضور در انتخابات در این برهه تاریخی، حساس و سرنوشت‌ساز است

بیرجند(پانا) - انقلاب اسلامی ایران که انقلابی کاملا مردمی و برگرفته از رأی مردم بود، ۲۸ خرداد ماه سیزدهمین رئیس‌جمهوری خود را خواهد شناخت تا نشان دهد این نظام یک نظام مردم‌سالاری دینی و متکی بر آرای مردم است.

شور حضور در پای صندوق رأی

تهران (پانا) - «رأی می‌دهم، چون سرنوشت کشور برایم مهم است و قرار است در یک تصمیم‌گیری جمعی، من هم در انتخاب رئیس‌جمهوری منتخب شریک باشم. رأى می‌دهم، برای اینکه می‌دانم انتخابات ریاست جمهوری حساس است و می‌خواهم رئیس جمهوری را انتخاب کنم که دغدغه جوانان را داشته باشد. جوانان را بفهمد و برایشان کار کند. رأی می‌دهم چون به‌عنوان یک شهروند حق اظهار نظر دارم.»

رأی می‌دهم؛ زیرا می‌خواهم برای نخستین بار در سرنوشت کشورم سهیم شوم

زاهدان (پانا) - با نزدیک شدن به زمان انتخابات شور و هیجان رأی دادن در میان رأی اولی‌ها نیز بیشتر می شود، چرا که قرار است برای نخستین بار در سرنوشت کشور خود با دیگر هم میهنان سهیم شوند و با انتخابی شایسته به پیشرفت و آبادانی کشور کمک کنند.

قلندری: با صیانت از آموزه‌های اسلام ناب محمدی در انتخابات شرکت کنیم

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون فناوری و ارتباطات دهمین دوره مجلس دانش‌آموزی تاکید کرد با صیانت از آموزه‌های اسلام ناب محمدی و رهنمودهای مقام معظم رهبری در انتخابات نقش خود را ایفا کنیم و مشارکت حداکثری داشته باشیم.

با حضور در انتخابات، آگاهانه تصمیم بگیریم و شایسته انتخاب کنیم

کلاچای (پانا) - ملت همیشه در صحنه ایران بارها و بارها بصیر بودن خود را به اثبات رسانده‌ و نشان داده‌اند با حضور در انتخابات و انتخاب اصلح می‌توانند حماسه بیافرینند و با خلق حماسه می‌توانند حمایت خود را از ولایت فقیه اعلام کنند.

تاکید معاون وزیر بر حضور حداکثری پای صندوق‌های رای/فیلم

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه این وزارتخانه برای دانش‌آموزان به ویژه رای اولی‌ها پویش‌های مختلفی را طراحی کرده است، بر حضور حداکثری دانش‌آموزان و جامعه فرهنگیان پای صندوق‌های رای تاکید کرد.

رأی‌اولی‌ها دغدغه انتخاب بهترین گزینه را دارند

تهران(پانا)- امیرعلی صفایی؛ نماینده دهمین دوره مجلس دانش آموزی کشور به عنوان وکیل دانش‌آموزان، در خصوص شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری توسط راِی‌اولی‌ها عنوان کرد رای‌اولی‌ها دغدغه انتخاب بهترین گزینه را دارند.